بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی : چشم ها دریچه ای هستند به جهان هستی و یکی از معیار های اصلی برای تشخیص سن فرد می باشند. به این صورت که اگر به صورت فرد نگاه کنیم و چشم های او خسته و بی رمق باشند، این طور به نظر می رسد که سنش بیشتر از واقعیت است. در این حالت اگر بتوانیم به کمک راهکار های زیبایی شادابی را به چشم ها باز گردانیم، به طبع آن خواهیم توانست ، جوانی را برای فرد به ارمغان آوریم.

امروزه برای جوانسازی چشم ها می توان از روش های جراحی و غیر جراحی استفاده نمود.

بلفاروپلاستی

مقایسه روش های غیر جراحی با جراحی بلفاروپلاستی

  • امروزه شاهد تبلیغات زیادی در رابطه با راه های غیر جراحی همچون پلکسر هستیم، این در حالیست که درباره هیچ یک از این تکنیک ها مطلبی در کتب تخصصی یا مرجع به چشم نمی خورد.
  • اما از دیرباز بهترین روش برای پایین آوردن سن چشم ، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی می باشد.
  • در بلفاروپلاستی علاوه بر خارج کردن کپسول های چربی موجود در زیر پوست ، می توان پوست اضافه ای که در هر دو پلک بالا و پایین وجود دارد را نیز در یک جلسه به طور کامل برداشت.
  • در واقع کپسول های چربی هیچ ارتباطی به چاقی یا لاغری فرد ندارند و به طور معمول دو عدد در پلک بالا و سه عدد در پلک پایین وجود دارند.
  • خارج کردن کپسول های چربی تنها از روش جراحی میسر است و منجر به جوان سازی پلک خواهد شد.
  • متاسفانه روش های غیر جراحی تنها قادر به جمع کردن مقداری از پوست هستند و به طور کلی می توان گفت که در این روش ها ، مهم ترین قسمت بلفاروپلاستی که همان کیسه های چربی هستند، قابل دسترسی نمی باشند.
  • بنابراین در مقایسه روش های جراحی و غیر جراحی می توان این طور نتیجه گرفت که قطعا جراحی ارجح تر از روش های غیر جراحی ای چون پلکسر می باشد، از این رو انجام این روش ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
  • یکی دیگر از تفاوت هایی که می توان ذکر کرد، این است که چنانچه بخواهیم در یک جلسه قسمت زیادی از پوست را جمع کنیم، درجه دستگاه باید بسیار بالا باشد که این امر ممکن است موجب سوختگی یا درد بسیار شدید گردد. همچنین برای کسب نتیجه از روش های غیر تهاجمی باید جلسات تکرار شوند. این در حالیست که جراحی بلفاروپلاستی تنها نیاز به یک جلسه درمانی دارد.
دکتر لاجوردی با اشراف کامل به جدید ترین روش های بلفاروپلاستی ، بدون ایجاد افتادگی در ابرو و باقی ماندن آثار جراحی در هر دو پلک ، نتایج رضایت بخش و قابل قبولی برای بیماران خود به ارمغان می آورند.


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
گرفتگی بینی

باعرض سلام وخسته نباشین جناب آقای دکتر لاجوردی.
بنده چندین سال است گرفتگی بینی دارم.چندین بار به دکتر مراجعه کردم.یکی گفت آلرژی - یکی گفت تیغه بینی . مشهد کلنینگ امام رضارفتم گفت هیچی نداری. تست آلرژی دادم .دارو استفاده کردم .بهبود نیافتم.خودم شهرستان گنبدی هستم.خواهشمندم لطفا راهنماییم کنیدکه چکارکنم.ممنون میشم جواب بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
2
هزینه عمل بینی

سلام. خسته نباشید.. آقای دکتر این بار دومه که خدمت شماپیام میزارم چون جواب ندادین. وضعیت وفرم بینیم ناجوره و زشتی خاصی توی صورتم گذاشته البته دوبارم شکستگی جزئی داشته. همین بدفرمیش تاثیرمنفی توی سرنوشتمم گذاشته. متولد 60 هستم ولی همچنان مجرد😔. زلزله زده هستیم و دوساله توی کانکس زندگی میکنیم شرایط مالی نامناسبی داریم که نتونستم تا حالا کاری انجام بدم برای خودم. آیا شما میتونید کمکم کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
3
عمل بینی

سلام آقای دکتر.خداقوت.من بینیم واقعا مشکل داره وهمین بدترکیبیش تاثیرگذاشته توزندگیم.ازنظرمالی اصلا توان جراحی ندارم.البته 2بارهم شکسته وفکرمیکنم از اونم هست.امکانش هست که شما این عمل را برام انجام بدین؟ مشاهده پاسخ دکتر
4
امکان اصلاح قوز مختصر بینی با روش ریسپینگ

با سلام وقت بخیر
دکتر میخواستم ببینم من میتونم با روش ریسپینگ یا همون( اصلاح قوز مختصر بینی با سوهان) قوز بینیم رو بدون نیاز به رینوپلاستی و جراحی باز درست کنم
یعنی فقط به روش بسته و با بیحسی موضعی یه سوهان بهش بکشید
مشاهده پاسخ دکتر
5
ورزشه بوکس

من بوکس تمرین میکنم،
غضروفه بینیم شکسته اگر تیپ پلاستی انجام بدم دیگه نباید
ورزشمو ادامه بدم؟
چون استخوان نمیشکنه این سوالو مطرح کردم.
واینکه انحرافه غضروفه بینی قابله حل هست با تیپ پلاستی؟
مشاهده پاسخ دکتر
6
تیپ پلاستی

سلام خسته نباشید آقای دکتر،من زهرا نارویی بیستودو ساله تقریبا ،بینی درازی دارم که با این موضوع مشکلی ندارم اما سوراخای بینیم از نمای نیم رخ و نوک بینیم بزرگه بدون دستکاری استخون امکانش هست برای من کاری انجام بدین ؟لطفا؟چون از بیهوشی بر حذرم مشاهده پاسخ دکتر
7
ریسپینگ

سلام. ازونجاییکە سایز بینیم نسبت بە صورتم کوچیکه و نمیخوام رینو پلاستی کنم، آیا قوز بینیم از طریق ریسپینگ و بدون بیهوشی برداشته میشه؟ هزینهش؟. سپاس مشاهده پاسخ دکتر
8
آشنایی با تیپ پلاستی

باسلام در تیپ پلاستی دوره نقاهت آن چطور هست ؟آیا مشکل گرفتگی بینی بوجود میاد دراین نوع عمل؟و اگر کمی قوزبینی داشته باشم میشه با این روش برطرف کرد؟واگر عکس بینیمو بفرستم میتونید راهنماییم کنید چه نوع عملی و با عوارض کمتر مناسب بینی من هست؟چون من در اصفهان هستم مشاهده پاسخ دکتر
9
سوهان بینی

سلام آیا بینی هایی که انحراف دارن میتوان با سوهان انحراف آن را برداشت با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
10
جراحی بینی

سلام. وقت بخیر. ببخشید دماغ من یه قوز کوچیک داره و مشکل من همینه. در صورت عمل میخوام قوزش برداشته شه و نوک بینیم حالت بگیره و کمی سربالا بشه. هزینه این عمل چقدر میشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.پاینده باشید
مشاهده پاسخ دکتر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 همه