بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران کیست ؟

بهترین جراح بینی تهران : همه انسان ها ذاتا تمایل به زیبایی دارند و در صورتی که عضوی از بدن یا چهره آن ها با مشکل یا ناهنجاری ظاهری روبرو باشد ، همواره درصدد یافتن راهی جهت رفع آن خواهند بود.

امروزه با پیشرفت چشمگیر علم پزشکی ، این امکان برای بشر میسر شده تا با انجام اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی به اهداف ایده آل خود دست یابد.

جراحی بینی یا رینوپلاستی ، از متداول ترین و پرطرفدارترین عمل های زیبایی است که در راستای بهبود ظاهر افراد انجام می پذیرد.

عمل رینوپلاستی در حقیقت ، راهکاری موثر و مطمئن جهت بهبود تعادل ویژگی های صورت نیز بوده و افراد را در دستیابی به چهره ای زیباتر یاری می نماید.

لازم به ذکر است که جراحی بینی ، صرفا رویکرد زیبایی نداشته و گاهی اوقات به منظور اصلاح نقائص ساختاری و بهبود عملکرد بینی ؛ نظیر رفع اختلالات تنفسی نیز انجام می پذیرد.

اهداف جراحی بینی

هدف از عمل جراحی زیبایی بینی ، تغییر فرم ظاهری بینی و ایجاد تناسب و هارمونی میان بینی با دیگر اجزای صورت ؛ در عین حفظ مکانیزم عملکردی بینی می باشد و می توان گفت عمدتا مقصود از انجام آن حصول موارد ذیل می باشد :

  • کوچک کردن سایز بینی
  • کوچک کردن سوراخ های بینی
  • رفع کجی بینی
  • اصلاح افتادگی یا پهنای نوک بینی
  • تغییر زاویه میان بینی و لب فوقانی
  • رفع غیرقرینگی دو طرف بینی
  • اصلاح عدم تقارن سوراخ های بینی
  • و غیره

بهترین سن برای جراحی بینی

مناسب تری سن جهت انجام عمل بینی ، پس از خاتمه فرآیند بلوغ و تکامل رشد جسمی می باشد.

لازم به ذکر است که رشد بینی تا پایان دوره بلوغ ادامه دارد ؛ لذا در صورتی که پیش از اتمام رشد بینی ، عمل بینی صورت پذیرد به مرور زمان ، فرم جدید بینی با تغییراتی مواجه خواهد شد و نتیجه جراحی بینی بازخواهد گشت.

اهمیت انتخاب جراح بینی

جراحی بینی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و در واقع نوعی عمل پرمخاطره محسوب می شود ، لذا باید برای انجام جراحی بینی حتما یک جراح حاذق و مجرب را برگزید.

از این رو افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارند ، پیش از هر چیز و در وهله اول باید نسبت به انتخاب بهترین جراح بینی دقت خود را بکار گرفته و نسبت به این مسئله بی توجه نباشند.

همچنین لازم به ذکر است از آن جا که نتیجه جراحی بینی ، ارتباطی مستقیم با تبحر و توانمندی جراح بینی دارند ؛ انجام این عمل جراحی باید به یک جراح رینوپلاستی کارآزموده و متبحر واگذار شود.

سخن پایانی

افراد در راستای انتخاب جراح بینی ، باید با توجه به شهر و منطقه محل سکونت خود اقدام نموده و به دنبال یافتن بهترین جراح بینی در شهر خود باشند.

به عنوان مثال شهروندان محترم تهرانی به منظور انجام جراحی بینی ، باید به دنبال بهترین جراح بینی تهران باشند.

با توجه به این که امروزه شمار متقاضیان جراحی زیبایی بینی رو به افزایش است ، شاهد تعدد جراحان بینی بخصوص در کلانشهرهایی چون تهران هستیم.

از این رو انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ، امری دشوار تلقی می گردد.

دکتر سید محمد لاجوردی متخصص جراحی زیبایی بینی و از برترین جراحان بینی تهران می باشند. ایشان در طول سال ها تلاش بی وقفه در حوزه اعمال جراحی پلاستیک صورت ؛ از جمله جراحی بینی تجارب بالایی کسب نموده و قادر به ارائه بهینه ترین خدمات به مراجعین محترم خود می باشند.

شما عزیزان در صورتی که علاقمند به انجام جراحی بینی هستید ، می توانید با طیب خاطر به مطب دکتر لاجوردی مراجعه نمایید.

ضمنا شایان ذکر است که دکتر لاجوردی بهترین جراح بینی تهران ، عمل کامل بینی را علاوه بر بیهوشی با بیحسی نیز انجام می دهند ؛ لذا عزیزانی که بنا به هر دلیلی از جراحی بینی با بیهوشی واهمه دارند ، می توانند این عمل جراحی را تحت بیحسی و زیر نظر دکتر لاجوردی به بهترین نحو ممکن به انجام رسانند.

نظرات بسته شده است.

Translate »