بهترین جراح بینی های بزرگ

بهترین جراح بینی های بزرگ

بهترین جراح بینی های بزرگ : امروزه تعداد قابل توجهی از بیمارانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند، افرادی هستند که از بینی های بزرگ برخوردار می باشند.
بینی بزرگ می تواند گوشتی یا استخوانی باشد که هر کدام سختی های مربوط به خود را دارند. معمولا توقعی که این افراد از جراح پلاستیک خود دارند این است که بینی را تا حد امکان کوچک کند، اما باید دانست که جراحی بینی ملاحظات خاصی دارد که جراح بینی آن را می داند و ملزم به رعایت آن است.

چه نکاتی را باید در جراحی زیبایی بینی بزرگ رعایت نمود؟

نکته اول این است که نباید بینی را آنقدر کوچک کرد که مشکل تنفسی ایجاد شود، زیرا مشکل اصلی این بینی ها بزرگی بینی است و در واقع جراح بینی اگر تلاش زیادی انجام دهد که بینی را کوچک نماید، به از دست دادن تنفس طبیعی فرد منجر می شود.
نکته دوم این است که امروزه در جوامع متمدن‌ این طور فرهنگ سازی شده که فرد خیلی به دنبال کوچک سازی بینی خود نباشد و در واقع متمرکز روی فرم دهی جدید بینی باشد. با این حساب بینی و صورت فرد زیباتر شده و تنفس هم بهبود پیدا خواهد کرد.

انتخاب بهترین جراح بینی های بزرگ

به طور کلی بهترین جراح بینی های بزرگ ، جراحی است که آمار عمل هایش در این خصوص بالا بوده و البته درصد موفقیت بالایی هم در این زمینه داشته باشد.
دوم این که بهترین جراح بینی های بزرگ باید قوانین ذکر شده در بالا را رعایت نماید، یعنی سعی کند بینی را تا حدی که امکان دارد کوچک نماید نه تا حدی که مراجعه کننده متوقع است. طوری که تنفس فرد دستخوش تغییر نگردد و همچنین متمرکز روی فرم دهی بینی باشد.

خیلی از بینی های بزرگ به این صورت است که بالای بینی فرد باریک است و قسمت پایین بینی خیلی بزرگ و گوشتی به نظر می رسد. در این شرایط جراحی Augmenting Rhinoplasty یا جراحی زیبایی تقویتی بینی یا بزرگ نمودن بینی باید انجام گیرد. به این صورت که قسمت بالایی بینی که باریک و گود است کمی تقویت شده و قسمت پایین بینی که بزرگ و گوشتی است کوچک شود تا توازن بین قسمت های بالایی و پایینی برقرار شده و بینی به مراتب زیباتر از قبل خواهد شد.

در نتیجه می توان گفت که بهترین جراح بینی بزرگ کسی است که بداند آیا این بینی به عمل جراحی پاسخ مناسب می دهد یا خیر. این مهم فقط با معاینه نزدیک و تشخیص جراح بینی میسر می باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »