بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی کیست ؟

بهترین جراح بینی : یکی از اصلی ترین عوامل اثرگذار در نتیجه جراحی زیبایی بینی ، جراح بینی می باشد ؛ به همین علت انتخاب جراح زیبایی بینی از اهمیت بسیار برخوردار است و افرادی که تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی گرفته اند ، باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقت کنند.

بهترین جراح بینی

انتخاب بهترین جراح بینی

بسیاری از افرادی که تصمیم به انجام جراحی بینی گرفته اند ، در حین انتخاب جراح بینی سردرگم می شوند ؛ چرا که با جراحان بینی آشنایی ندارند ، آن ها جهت به دست آوردن آشنایی نسبی با جراحان بینی می توانند به جستجو در اینترنت پرداخته یا اینکه از دوستان و آشنایان خود که در این زمینه اطلاعات دارند ، کمک بگیرند.

مراجعه به سایت و صفحه اینستاگرام جراحان بینی ، نیز کمک شایانی در راستای انتخاب جراح بینی به بیماران می کند ؛ چرا که بیماران می توانند نمونه کار و سوابق پزشکی آن ها را مشاهده کنند.

همچنین فیلم های موجود در سایت و اینستاگرام ( نمونه کارهای دکتر ) از لحاظ مستند سازی بسیار بهتر از تصاویر می تواند گویا باشد ، زیرا قابل دستکاری نیست ؛ لذا توصیه می شود افراد جهت انتخاب بهترین جراح بینی به مشاهده فیلم های موجود در سایت و اینستاگرام پزشک مورد نظر بپردازند.

شرکت در جلسه مشاوره با جراح بینی ، نیز کمک بسیاری به انتخاب بیماران می کند ؛ چرا که بیماران در جلسه مشاوره با جراح زیبایی بینی می توانند خواسته و انتظارات خود را بیان کرده و نظر جراح بینی را جویا شوند.

بهترین جراح بینی

ویژگی های بهترین جراح بینی

  • بهترین جراح بینی ، فردی است که اولویت وی سلامت بیماران باشد نه منافع مالی خود.
  • جراح بینی باید در رابطه با تمامی نکات و مراقبت های قبل و بعد از عمل زیبایی بینی به طور مفصل به بیماران توضیح دهد.
  • جراح بینی باید صبور باشد تا بتواند با آرامش به تمامی خواسته و انتظارات بیماران از جراحی زیبایی بینی گوش فرا دهد و در صورتی که خواسته آن ها غیر منطقی بود با دلایل علمی و منطقی آن ها را متقاعد کند ، اگر بیماران از خواسته غیرمعقول خود صرف نظر نکرده و اصرار به انجام آن ورزیدند ، جراح بینی باید از انجام جراحی زیبایی بینی آن ها صرف نظر کند.
  • جراح زیبایی بینی ، باید بر علم زیبایی شناسی و ریاضی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند بین بینی و دیگر اعضا صورت تناسب برقرار کند.

دکتر سید محمد لاجوردی بهترین جراح بینی و از برترین پزشکان متخصص جراحی زیبایی بینی در استان تهران به شمار می روند.

ایشان طی سالیان متمادی طبابت شان با تکیه بر تجارب قابل توجهی که در زمینه جراحی بینی کسب نموده اند ، نتایجی بسیار درخشان برای بیماران خود به ارمغان آورده اند.

همچنین دکتر لاجوردی در حوزه جراحی بینی بدون بیهوشی نیز به موفقیت های فروانی نائل آمده اند و با ابداع روش DLARA ، توانسته اند انجام عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی را به بهترین نحو ممکن میسر سازند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »