تفاوت بینی گوشتی با استخوانی

تفاوت بینی گوشتی با استخوانی

تفاوت بینی گوشتی با استخوانی در چیست؟

یکی از عواملی که در تعیین کننده نوع بینی نقش دارد ضخامت پوست می باشد، به گونه ای که بینی های استخوانی پوستی نازک و بینی های گوشتی پوستی ضخیم دارند.

 

تفاوت بینی گوشتی با استخوانی

 

بینی های استخوانی و گوشتی چه خصوصیاتی دارند؟

بینی های استخوانی به دلیل این که پوستی نازک دارند تمامی جزئیات استخوانی که در زیر پوست وجود دارد را نمایان می کند به گونه ای که اگر بینی دچار شکستگی شده باشد به راحتی قابل مشاهده و قابل لمس است، همچنین این بینی ها غضروف قوی و مستحکمی دارند.

اما بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیمی که دارند جزئیات استخوان زیرین آن ها دیده نمی شود و بر خلاف بینی های استخوانی، غضروفی نازک و ضعیف دارند.

آیا ممکن است بینی های گوشتی و استخوانی با هم اشتباه شوند؟

در بیشتر مواقع، تمامی افراد حتی آنهایی که تخصص هم ندارند می توانند به راحتی این نوع بینی ها را تشخیص دهند، پس امکان ندارد این نوع بینی ها با هم اشتباه گرفته شوند.

مطلب مرتبطنتیجه جراحی زیبایی بینی من چگونه خواهد شد؟

انتخاب جراح بینی

همان طور که در مقاله قبل گفته شده، انتخاب جراح بینی در جراحی بینی و نتیجه ی آن بسیار حائز اهمیت است پس تمامی تلاش خود را بکار گیرید تا جراحی خوب برای جراحی بینی خود انتخاب کنید زیرا این جراحی غیر قابل برگشت می باشد.

کاندیدای مناسب جراحی بینی

  • تمامی افراد می توانند کاندیدای مناسبی برای این جراحی باشند.
  • افرادی که بینی شان دچار شکستگی شده .
  • افرادی که بینی شان قوز دارد.
  • افرادی که بینی شان انحراف دارد.
  • افرادی که پلیپ دارند.
  • افرادی که به دنبال زیبایی بینی هستند.

سن مناسب جراحی بینی

این جراحی زیبایی محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد می توانند از این جراحی استفاده کنند اما بهتر است خانم ها و آقایان جوانی که قصد انجام این جراحی را دارند از نظر جسمی کامل رشد کرده باشند، به عبارتی خانم ها پس از 13 سالگی و آقایان پس از 15 سالگی می توانند با خیا راحت این جراحی را انجام دهند.

برای مشاهده عکس بینی استخوانی ، مدل بینی طبیعی عمل شده ، عکس بینی گوشتی شما عزیزان می توانید به گالری سایت دکتر سید محمد لاجوردی مراجعه کنید.

دکتر سیدمحمد لاجوردی

دکتر سید محمد لاجوردی متخصص گوش، حلق، بینی و جراح بینی

برای پرسش از دکتر بر روی لینک مشاوره پزشکی کلیک کنید.

دکتر سیدمحمد لاجوردیFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
وردپرس › خطا

یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.