تفاوت بینی گوشتی با استخوانی

تفاوت بینی گوشتی با استخوانی

تفاوت بینی گوشتی با استخوانی در چیست ؟ یکی از عواملی که در تعیین نوع بینی نقش دارد ؛ ضخامت پوست می باشد. به گونه ای که بینی های استخوانی پوستی نازک و بینی های گوشتی پوست ضخیمی دارند.

بینی های استخوانی و گوشتی چه خصوصیاتی دارند ؟

بینی های استخوانی به دلیل این که پوستی نازک دارند تمامی جزئیات استخوانی که در زیر پوست وجود دارد را نمایان می کنند به گونه ای که اگر بینی دچار شکستگی شده باشد به راحتی قابل مشاهده بوده و ملموس است ، همچنین این بینی ها غضروف قوی و مستحکمی دارند.

اما بینی های گوشتی به دلیل پوست ضخیمی که دارند جزئیات استخوان زیرین آن ها دیده نمی شود و بر خلاف بینی های استخوانی ، غضروفی نازک و ضعیف دارند.

انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی در جراحی بینی و نتیجه آن بسیار حائز اهمیت است ؛ لذا افراد باید در راستای حصول نتایج موفقیت آمیز از جراحی بینی ، تمامی تلاش خود را بکار گیرند تا بهترین جراح بینی را انتخاب نمایند.

عدم توجه به این مسئله و انتخاب یک جراح بینی کم تجربه می تواند منجر به بروز خطرات و عوارض متعددی شده و فرد را وادار به انجام جراحی ترمیمی بینی نمایند.

البته ناگفته نماند که عوارض ناشی از جراحی بینی ، گاها جبران ناپذیر می باشد ؛ تا جایی که با انجام جراحی ترمیمی نیز امکان اصلاح آن وجود نخواهد داشت.

کاندیدای مناسب جراحی بینی

تمامی افراد می توانند کاندیدای مناسبی برای این جراحی باشند ؛ اما به طور کلی افرادی که از شرایط ذیل برخوردارند ، مناسب ترین کاندیدا برای این عمل جراحی به شمار می روند :

  • افرادی که بینی شان انحراف دارد.
  • افرادی که پولیپ دارند.
  • افرادی که به دنبال زیبایی بینی هستند.
  • افرادی که با هر گونه نقص ظاهری بینی مواجه هستند.

سن مناسب جراحی بینی

این جراحی زیبایی محدودیت سنی ندارد و کلیه افراد می توانند اقدام به انجام این جراحی نمایند ، اما بهتر است خانم ها و آقایان جوانی که قصد انجام این عمل جراحی را دارند از نظر جسمی تکامل یافته باشند ؛ به عبارتی خانم ها پس از 15 سالگی و آقایان پس از 16سالگی می توانند با خیال راحت این جراحی را انجام دهند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »