تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی

عمل تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی

تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی : افراد زیادی وجود دارند که سال ها آرزوی جراحی نمودن بینی خود را دارند ، اما به دلایلی موفق به انجام این عمل نشده اند.

شاید ترس از بیهوشی ، ترس از نتیجه عمل یا در بعضی مواقع مسائل مالی باعث شده که فرد موقتا از خیر انجام جراحی بینی بگذرد. این در حالیست که این آرزو همیشه همراه او بوده است که روزی بتواند عمل جراحی بینی انجام دهد.

این روزها عمل تیپ پلاستی برای این دسته از افراد خبر خوشی محسوب می شود ، چرا که این روش نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و با بیحسی قابل انجام است.

تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی

همچنین این نوع عمل بینی ( تیپ پلاستی ) می تواند همانند جراحی کامل بینی ، نوک بینی را اصلاح نماید و قوز بینی را تا حدود 5 میلی متر اصلاح کند.

از نظر صرفه اقتصادی هم هزینه عمل بینی به روش تیپ پلاستی کمتر از جراحی کامل است ؛ چرا که نیاز به بیهوشی عمومی ندارد.

در ضمن زمان عمل تیپ پلاستی هم به نسبت جراحی کامل ، کوتاه تر می باشد.

مزایای تیپ پلاستی

از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

از آن جایی که استخوان بینی شکسته نمی شود ؛ نیاز به آتل خارجی ، گچ یا آتل داخلی ندارد ؛ اما چسب زدن الزامیست.

بسته به تکنیک جراح ، حداقل یک ماه چسب زدن بینی لازم است.

نکته

توجه داشته باشید که افرادی که از بینی های کج و منحرف برخوردارند ، کاندید مناسبی برای تیپ پلاستی نیستند.

تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی

نحوه تیپ پلاستی

در تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی ، همه موارد به روی بینی اعمال می شوند و حتی عمل به سمت جراحی کامل می رود ، به طوری که بسیار فراتر از تیپ پلاستی به روش معمول انجام خواهد شد.

در تیپ ‌پلاستی به سبک دکتر لاجوردی با به کارگیری تکنیک هایی خاص ، بینی به گونه ای تحت عمل جراحی قرار می گیرد که نوک آن تا آخر عمر افت نمی کند. در این روش حتی کجی های مختصر که فقط با جراحی کامل قابل اصلاح هستند نیز اصلاح گردیده و بیمار را از یک جراحی کامل با بیهوشی عمومی و شکستن استخوان نجات می دهد.

چه افرادی کاندیدای مناسب عمل تیپ پلاستی هستند ؟

افراد پیش از اقدام به انجام عمل تیپ پلاستی ، باید به پزشک متخصص زیبایی بینی که در این زمینه مهارت کافی دارد مراجعه نموده و مورد ارزیابی و معاینه قرار گیرند ؛ تا مشخص شود که کاندید مناسبی برای این عمل جراحی هستند یا خیر ؟

باید اشاره داشت که عمل تیپ پلاستی برای همه افراد ، گزینه مناسبی نمی باشد ؛ لذا توصیه می شود افرادی که از شرایط ذیل برخوردارند ، نسبت به انجام این عمل زیبایی مبادرت نمایند :

  • اشخاصی که با قوس جزئی تا متوسط بر روی بینی مواجه هستند و درصدد رفع این مشکل می باشند.
  • افرادی که دچار غیرقرینگی نوک بینی یا کجی نوک بینی هستند.
  • اشخاصی که تمایل دارند بدون بیهوشی و انجام جراحی کامل بینی و پرداخت هزینه های سنگین آن ، با پرداخت هزینه ای معقول تر ایرادات بینی خود را برطرف سازند.

هزینه عمل تیپ پلاستی

جهت احتساب هزینه عمل تیپ پلاستی ، نیاز به معاینه و بررسی بیمار امری ضروی محسوب می شود ؛ چرا که این عمل زیبایی بر اساس مولفه های مختلفی برآورد شده و از این رو در هر فردی متغیر می باشد.

لذا عزیزانی که تصمیم به انجام عمل تیپ پلاستی دارند ، برای آگاهی از هزینه آن باید به مطب پزشک متخصص در این حوزه مراجعه نموده و پس از ارزیابی های دقیق از قیمت نهایی این عمل مطلع شوند.

سخن آخر

تیپ پلاستی ، روشی نوین در راستای رفع عیوب نوک بینی به شمار می رود که طی آن ، پزشک با تعدیل نمودن غضروف های موجود در نوک بینی سعی دارد که پهنی و افتادگی نوک بینی را مرتفع نماید.

دکتر محمد لاجوردی متخصص جراحی زیبایی بینی ، سبک جدیدی به نام دلارا را به همان سبک تیپ پلاستی ارائه کرده اند با این تفاوت که در آن عمل کامل انجام می شود.

از نظر ایشان تیپ پلاستی ، یک عمل ناقص می باشد و تنها یک قسمت از 7 مرحله ای که در جراحی رینوپلاستی انجام می گیرد در تیپ پلاستی صورت می پذیرد و شخص بین 20 تا 50 درصد بیشتر تغییر می کند.

در حالی که در سبک دلارا ، به جای تغییر 20 تا 50 درصد ؛ تغییر صد در صد ایجاد می شود و ارجحیت برای همه افراد عمل جراحی کامل یا رینوپلاستی است و در صورتی که افراد بخواهند بدون بیحسی این جراحی را انجام دهند پیشنهاد دکتر لاجوردی سبک دلارا می باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »