تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی

افراد زیادی وجود دارند که سال ها آرزوی جراحی نمودن بینی خود را دارند ، اما به دلایلی از جمله ترس از بیهوشی ، موفق به انجام این عمل نشده اند. شاید عمل تیپ پلاستی برای این افراد خبر خوشی محسوب شود ، چرا که این روش نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و با بیحسی قابل انجام است.

اما باید متذکر شد که تیپ پلاستی یک عمل ناقص است و در هیج کجای دنیا به تنهایی انجام نمی پذیرد و در صورت انجام در اکثر موارد ، نارضایتی زیادی به دنبال دارد.

دکتر لاجوردی بهترین متخصص جراحی بینی ، به این دسته از افراد جراحی زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی را پیشنهاد می کنند که طی آن عمل کامل بینی بدون نیاز به بیهوشی قابل انجام است.

مزایای تیپ پلاستی چیست ؟

عمل تیپ پلاستی ، صرفا به اصلاح نوک بینی می پردازد و هرگز یک جراحی کامل بینی ، محسوب نمی شود ؛ از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود :

در روش تیپ پلاستی ، استخوان بینی شکسته نمی شود ؛ از این رو نیاز به آتل خارجی و گچ یا آتل داخلی ندارد ؛ اما چسب زدن بعد ارز آن الزامیست.

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره داشتیم ، عمل تیپ پلاستی در حال حاضر مورد تایید نبوده و اکیدا توصیه می شود که علاقمندان به جراحی بینی ، از انجام آن صرف نظر نموده و اقدام به رینوپلاستی نمایند.

ضمنا ناگفته نماند که متقاضیان جراحی بینی در صورت واهمه از بیهوشی ، می توانند مبادرت به جراحی بینی بدون بیهوشی نموده و به نتایج ایده آل خود دست یابند.

تیپ پلاستی به سبک دکتر لاجوردی

چه افرادی کاندیدای مناسب عمل تیپ پلاستی هستند ؟

افراد پیش از اقدام به انجام عمل تیپ پلاستی ، باید به پزشک متخصص زیبایی بینی که در این زمینه مهارت کافی دارد مراجعه نموده و مورد ارزیابی و معاینه قرار گیرند ؛ تا مشخص شود که کاندید مناسبی برای این عمل جراحی هستند یا خیر ؟

باید اشاره داشت که عمل تیپ پلاستی برای همه افراد ، گزینه مناسبی نمی باشد ؛ لذا توصیه می شود افرادی که از شرایط ذیل برخوردارند ، نسبت به انجام این عمل زیبایی مبادرت نمایند :

  • اشخاصی که با قوس جزئی تا متوسط بر روی بینی مواجه هستند و درصدد رفع این مشکل می باشند.
  • افرادی که دچار غیرقرینگی نوک بینی یا کجی نوک بینی هستند.
  • اشخاصی که تمایل دارند بدون بیهوشی و انجام جراحی کامل بینی و پرداخت هزینه های سنگین آن ، با پرداخت هزینه ای معقول تر ایرادات بینی خود را برطرف سازند.

هزینه عمل تیپ پلاستی

جهت احتساب هزینه عمل تیپ پلاستی ، نیاز به معاینه و بررسی بیمار امری ضروی محسوب می شود ؛ چرا که این عمل زیبایی بر اساس مولفه های مختلفی برآورد شده و از این رو در هر فردی متغیر می باشد.

لذا عزیزانی که تصمیم به انجام عمل تیپ پلاستی دارند ، برای آگاهی از هزینه آن باید به مطب پزشک متخصص در این حوزه مراجعه نموده و پس از ارزیابی های دقیق از قیمت نهایی این عمل مطلع شوند.

سخن آخر

اگرچه تیپ پلاستی ، روشی نوین در راستای رفع عیوب نوک بینی به شمار می رود که طی آن ، پزشک با تعدیل نمودن غضروف های موجود در نوک بینی سعی دارد که پهنی و افتادگی نوک بینی را مرتفع نماید ؛ اما به هیچ عنوان روشی کارآمد و علمی در راستای اصلاح ایرادات ظاهری بینی محسوب نمی گردد.

دکتر محمد لاجوردی متخصص جراحی زیبایی بینی ، سبک جدیدی به نام دلارا ارائه نموده اند و در این روش ، عمل کامل را انجام می دهند.

از نظر ایشان تیپ پلاستی ، یک عمل ناقص می باشد و تنها یک قسمت از 7 مرحله ای که در جراحی رینوپلاستی انجام می گیرد در تیپ پلاستی صورت می پذیرد و شخص بین 20 تا 50 درصد بیشتر تغییر می کند.

در حالی که در سبک دلارا ، به جای تغییر 20 تا 50 درصد ؛ تغییر صد در صد ایجاد می شود و ارجحیت برای همه افراد عمل جراحی کامل یا رینوپلاستی است و در صورتی که افراد بخواهند بدون بیحسی این جراحی را انجام دهند ؛ پیشنهاد دکتر لاجوردی سبک دلارا می باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »