تیپ پلاستی در تهران

عمل تیپ پلاستی در تهران

تیپ پلاستی در تهران : تیپ پلاستی به معنای عمل جراحی زیبایی بینی می باشد که تمرکز اصلی آن اختصاصا بر روی نوک بینی است. از این رو افرادی که آناتومی بینی آن ها با نقائص جزئی روبروست و هدف آن ها از جراحی بینی ، صرفا اصلاح ایرادات نوک بینی می باشد می توانند با عمل تیپ پلاستی مشکل خود را مرتفع نموده و به نتایج مورد نظرشان دست یابند.

لازم به ذکر است که عمل تیپ پلاستی ؛ امروزه در تهران و سایر شهرها مورد توجه بسیاری قرار گرفته ، به طوری که شاهد آن هستیم عده کثیری از علاقمندان به جراحی بینی بخصوص افرادی که با ایراداتی در نوک بینی خود مواجه هستند ، طالب انجام عمل تیپ پلاستی می باشند.

مزایای عمل تیپ پلاستی یا جراحی نوک بینی :

از مزایای این عمل زیبایی می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  1. انجام عمل تیپ پلاستی نیازی به بیهوشی ندارد و با بی حس نمودن موضع مورد نظر قابل انجام است ؛ لذا افرادی که از جراحی بینی تحت بیهوشی واهمه دارند و به همین دلیل از انجام جراحی بینی منصرف می گردند ، کاندید مناسبی برای این عمل می باشند.
  2. هزینه عمل تیپ پلاستی نسبت به هزینه رینوپلاستی کامل ، ارزان تر است و این خود یکی از مهم ترین مزایای عمل بینی به روش تیپ پلاستی محسوب می شود.

سخن پایانی :

توجه داشته باشید که متاسفانه در حال حاضر برخی افراد سودجو یا غیر متخصص که بعضا غیرپزشک یا حتی بعضا پزشک می باشند ؛ به شکلی کاملا غیر تخصصی به انجام این کار روی آورده اند.

از این رو توصیه می شود ، در صورتی که علاقمند به انجام عمل تیپ پلاستی هستید ، حتما در خصوص انتخاب جراح پلاستیک زیبایی بینی تحقیق نموده و نسبت به این مهم بی توجه نباشید و به متخصص مربوطه مراجعه نمایید.

همچنین باید خاطر نشان نمود در صورتی که از نظر پزشک متخصص ، کاندید مناسبی برای این عمل بودید ؛ اقدام به انجام آن نمایید و در غیر این صورت نسبت به انجام آن اصرار نکنید ، چرا که ممکن است به صلاحدید ایشان جراحی رینوپلاستی برای شما مناسب باشد.

فقط سه متخصص مجاز به انجام‌ این عمل هستند :

  1. متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن
  2. فوق تخصص جراحی پلاستیک
  3. متخصص جراحی فک و صورت

مطلب دیگر این که حتما به پروانه پزشکی جراح معالج توجه نمایید که پروانه طبابت شهر محل زندگی شما را داشته باشد.

Translate »