تیپ پلاستی یا جراحی نوک بینی

تیپ پلاستی یا جراحی نوک بینی

تیپ پلاستی یا جراحی نوک بینی : بسیاری از مراجعین و متقاضیان جراحی بینی تنها دارای نوک بینی بدفرم و نازیبا هستند و در بخش های دیگر بینی آن ها هیچ گونه دفرمیتی مشاهده نمی شود ؛ در واقع این دسته از افراد جهت دستیابی به یک بینی ایده آل و زیبا ، فقط نیاز به اصلاح ایرادات نوک بینی خود دارند.

در چنین مواردی ، بهترین کاری که می تواند بر روی بینی این دسته از افراد صورت پذیرد ؛ جراحی زیبایی نوک بینی یا تیپ پلاستی می باشد.

تیپ پلاستی چیست ؟

جراحی زیبایی نوک بینی که در اصطلاح پزشکی به آن تیپ پلاستی اطلاق می گردد ، نوعی جراحی زیبایی بینی است که در واقع سبب شکیل شدن نوک بینی و لیفت نوک بینی می شود.

در عمل تیپ پلاستی چنانچه به استخوان بینی دست زده نشود ، نیازی به آتل خارجی و تامپون نخواهد بود.

لازم به ذکر است عمل جراحی تیپ پلاستی با لیفت بینی با نخ فرق دارد ؛ به طوری که نتیجه عمل بینی با تیپ پلاستی ، بصورت دائمی و مادام العمر می باشد و بازگشت پذیری به حالت سابق در جراحی بینی به روش تیپ پلاستی وجود ندارد ، در حالی که نتیجه لیفت بینی با نخ ؛ موقتی بوده و ماندگاری طولانی مدتی ندارد.

جراحی تیپ پلاستی ، نوعی جراحی محدود است و بدون نیاز به بیهوشی و طی بی حسی موضعی قابل انجام است ؛ این روش از جراحی بینی صرفا به رفع ایرادات نوک بینی می پردازد ؛ لذا افرادی که نیازمند اصلاح ایرادات وسیعی بر روی بینی خود می باشند گزینه مناسبی برای این روش از جراحی بینی نخواهند بود ؛ البته در جراحی تیپ پلاستی ، قوز بینی نیز تا 5 میلیمتر قابل برداشت است.

ضمنا ناگفته نماند که تیپ پلاستی یا جراحی نوک بینی در قیاس با جراحی بینی کامل هزینه کمتری داشته و مدت زمان انجام آن نیز کوتاه تر از رینوپلاستی کامل است.

دکتر سید محمد لاجوردی بهترین جراح بینی تهران ، با تکیه بر مهارت و توانمندی فوق العاده ای که در زمینه جراحی بینی ( به هر دو روش باز و بسته ) دارند ، قادر به انجام عمل تیپ پلاستی بدون ایجاد هر گونه برش خارجی بر روی بینی مراجعین محترم خود می باشند و نتایج درخشانی را در حوزه عمل بینی به روش تیپ پلاستی در کارنامه کاری شان به ثبت رسانیده اند.

Translate »