جراحی بینی باز

عمل جراحی بینی باز

جراحی بینی باز : بینی به دلیل قرار گیری در مرکز صورت تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره افراد دارد. از آنجایی که امروزه افراد بیشتر از قبل

به زیبایی چهره خود اهمیت می دهند، جراحی بینی یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی محسوب می شود. اما برای انجام این عمل روش های مختلفی وجود دارد که انتخاب آن به عهده جراح بینی است و به سلیقه و مهارت ایشان بستگی دارد.

جراحی بینی باز

انواع روش های جراحی بینی

جراحی بینی به دو صورت باز و بسته انجام می شود.

  • جراحی بینی باز : در این روش برش ها در تیغه مابین دو سوراخ بینی که اصطلاحا به آن کلوملا گفته می شود ایجاد خواهند شد. سپس پوست بینی به کمک ابزاری خاص از استخوان بینی جدا می شود. در نهایت با توجه به سلیقه و تناسبات صورت فرد ، تغییرات توسط جراح بینی اعمال می شود. در جراحی بینی باز جراح به ساختمان بینی اشراف کامل داشته به همین جهت امکان نامتقارنی یا بروز مشکلات تنفسی بسیار کم است.
  • جراحی بینی به روش بسته : در این روش برش ها از درون سوراخ های بینی ایجاد شده و به پوست آسیبی نمی رسد. البته این جراحی بیشتر مناسب افرادیست که بینی آنها مشکل خاصی ندارد. در جراحی بینی بسته ، دید جراح محدود می باشد و به همین علت است معمولا اولویت دوم جراحان بینی است.

مزایای جراحی بینی باز

در این شیوه جراح به ساختمان داخلی بینی اشراف و دید کامل داشته و می تواند هرگونه تغییر را در بینی ایجاد نماید.

برخلاف جراحی بینی بسته که ایرادات جزئی بینی برطرف می شود، در این روش تمام ایرادات بینی برطرف خواهد شد.

صحبت های دکتر سید محمد لاجوردی بهترین جراح بینی تهران درباره جراحی بینی به روش باز و بسته

انتخاب جراح بینی خوب

یکی از مهم ترین دغدغه هایی که افراد متقاضی قبل از جراحی بینی دارند، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد تا از عمل ، نتیجه مطلوبی کسب نمایند. اما در حال حاضر با زیاد شدن جراحان بینی ، انتخاب جراح بینی خوب کمی دشوار شده است. جراحان بینی خوب دارای یک سری ویژگی هستند که باعث شده از سایرین متمایز شوند.

این ویژگی ها عبارتند از :

  • برخورد خوبی داشته و با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات بیمار هستند و به راهنمایی او می پردازد.
  • جراح بینی خوب قادر به انجام انواع جراحی بینی می باشد.
  • علاوه بر علم پزشکی به علم زیبایی شناسی هم مسلط است و با برخورداری از خلاقیت دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی را در اختیار فرد متقاضی قرار می دهد.
  • جراح بینی موظف است بیمار را در جریان اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحی قرار دهد، چرا که رعایت آنها در نتیجه نهایی موثر است.
  • در صورتی که فرد انتظار نامعقولی از جراحی بینی دارد، او را متقاعد ساخته و چنانچه بیمار قانع نشد از جراحی بینی او امتناع نماید.
  • جراح بینی خوب نمونه کار های خوبی داشته و بیماران سابق او از نتیجه جراحی رضایت دارند.

شما می توانید برای مشاهده نمونه کار های دکتر سید محمد لاجوردی ، متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی تهران ، به گالری تصاویر موجود در سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه نمایید. لازم به ذکر است جناب دکتر به هر دو روش جراحی تسلط داشته و علاوه بر جراحی بینی باز ، در صورت نیاز از طریق جراحی بینی بسته اقدام به عمل می نمایند.

نظرات بسته شده است.

Translate »