جراحی بینی بدون بیهوشی

عمل جراحی بینی بدون بیهوشی

یکی از رایج ترین پرسش هایی است که بسیاری از متقاضیان جراحی بینی با آن مواجه هستند ؛ این است که آیا جراحی بينی بدون بيهوشی امکان پذیر است ؟

به منظور دریافت پاسخ این پرسش ، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

آیا جراحی بينی بدون بيهوشی قابل انجام است ؟

غالبا افرادی که از بیهوشی واهمه دارند ، از جراحی بینی تحت بیهوشی هراس داشته و اجباراً از انجام این عمل جراحی صرف نظر می نمایند.

این دسته از افراد معمولا به دنبال راهی برای انجام جراحي بيني بدون بيهوشي می باشند.

از این رو در پاسخ به پرسش فوق باید گفت که بله ؛ خوشبختانه امروزه امکان انجام جراحی بینی بدون بیهوشی ، تحقق یافته است.

در نتیجه ، افرادی که درصدد یافتن راهی جهت بهبود فرم بینی خود بدون نیاز به بیهوشی می باشند ؛ می توانند از این طریق اقدام به عمل بینی نمایند.

جراحی زیبایی بینی بدون بیهوشی

مقصود از جراحي بيني بدون بيهوشي یا اصطلاحا تامی سنت ، عمل بینی تحت بی حسی موضعی می باشد.

طی این عمل جراحی ، اعصابی که به بینی عصب دهی می کنند از طریق بی حسی موضعی بی حس می شوند و به این ترتیب عمل کامل بینی ؛ اعم از شکستن استخوان و همه مواردی که در جراحی بینی کامل قابل انجام است ، در این جراحی بدون این که بیمار کمترین دردی احساس کند امکان پذیر می گردد.

توجه داشته باشید که به منظور حفاظت از سلامت بیمار ؛ عمل بينی بدون بيهوشی ضرورتا باید در مراکز جراحی محدود یا بیمارستان و الزاما تحت نظر متخصص بیهوشی ، مانیتورینگ ، مراقبت دقیق از ضربان قلب ، فشار خون و نوار قلب بیمار صورت پذیرد.

محاسن جراحی بینی بدون بیهوشی

قاعدتا داورهای بیهوشی ، عوارضی را برای بیمار در پی خواهند داشت ؛ لذا می توان اذعان داشت که جراحی بینی بدون بیهوشی ، البته مشروط به این که توسط یک جراح بینی حاذق و مجرب انجام پذیرد ؛ یک جراحی کم خطر و کاملا ایمن است ، چرا که عوارض ناشی از بیهوشی در آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است در جراحی بینی بدون بیهوشی ، در عین حال که بیهوش نیستید ؛ البته بیهوش نبودن به منزله دیدن مراحل عمل نمی باشد و شما فرآیند عمل را متوجه نخواهید شد.

دکتر سید محمد لاجوردی ، بهترین جراح بینی تهران و از برجسته ترین متخصصان جراحی بینی به شمار می روند.

ایشان جراحي بيني بدون بيهوشي را در نهایت دقت و ظرافت به انجام می رسانند و امکان دستیابی به نتایجی رضایت بخش از این عمل جراحی را برای بیماران خود به بهترین نحو ممکن میسر می سازند.

البته ناگفته نماند که آقای دکتر لاجوردی برای افرادی که تمایل به بیهوشی دارند ، نیز تکنیک عمل جراحی با بیهوشی را انجام می دهند.

تکنیک‌ ابداعی دکتر لاجوردی ، تحت عنوان دلارا که مخفف

Dr Lajevardi awake rhinoplasty

Without anesthesia

است ؛ آرزوی همه افرادی که سال ها به خاطر عدم گرفتن بیهوشی نتوانستند عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی انجام‌ دهند را محقق کرده است.

لازم به ذکر است مواردی مثل تیپ پلاستی ، پلکسر ، پلاسما جت ، تزریق آنزیم و غیره از منظر علمی مورد تایید نیستند و جهت رفع نواقص ظاهری بینی فقط عمل رینوپلاستی موثر می باشد.

هزینه جراحی بينی بدون بيهوشی چقدر است ؟

به منظور احتساب و برآورد هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی ، فرد زیباجو باید تحت بررسی و ارزیابی توسط متخصص جراحی زیبایی بینی قرار گیرد.

جراح بینی پس از انجام معاینات و آنالیزهای لازم ، هزینه عمل را به متقاضی عمل ابلاغ خواهد نمود.

نظرات بسته شده است.

Translate »