آیا نتیجه جراحی بینی من بسیار طبیعی خواهد بود؟

وقتی حرف از جراحی زیبایی بینی می شود، ناخودآگاه به یاد برخی افراد می افتیم که نوک دماغ هایی عجیب و تابلو! دارند. علت چنین چیزی، غیر طبیعی بودن دماغ آنهاست. جراحی بینی بسیار طبیعی یا عمل بینی نیمه فانتزی نتیجه کار یک جراح بینی ماهر است که تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا عمل زیبایی بینی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

بینی یکی از مهم ترین اعضای بدن است. هر فردی در اولین برخورد ابتدا بینی شما را می بیند. برخی افراد به صورت مادرزادی و یا در اثر ضربه و تصادف، بینی هایی بزرگ، دارای قوز و یا نافرم دارند که نیازمند عمل زیبایی بینی هستند.

همانطور که در دنیای مد و فشن، طبیعی بودن همیشه مد است، در مورد اشیا و انسان نیز هر  آنچه که طبیعی باشد و یا به نرمال بودن نزدیک باشد، همیشه مورد قبول خواهد بود و هیچوقت به اصطلاح دمده نخواهد شد.

امروزه در آمریکا، جراحی بینی بسیار طبیعی مد است تا جایی که شاید اگر نتیجه عمل بینی معروف ترین جراحان بینی آمریکا را به ایرانیان نشان دهیم، تعجب کنند.

در ایران، منظور از جراحی بینی بسیار طبیعی، در واقع عمل بینی نیمه فانتزی است که در آن هم فاکتور طبیعی بودن و هم ویژگی فانتزی بودن با هم لحاظ خواهد شد.

برای کدام بینی ها نتیجه ی جراحی بینی بسیار طبیعی خواهد بود؟

مطلب قابل ذکر این است که  بینی  های غضروفی، استخوانی و بینی های گوشتی که پوست  خوبی دارند، بعد از عمل  نتیجه قابل قبول خواهند داشت اما بینی با پوست ضخیم‌ نه تنها  نتیجه نیمه فانتزی یا فانتزی نمی توان بدست آورد بلکه  نتیجه طبیعی هم به سختی بدست می آید؛ درمواردی اصلا عمل زیبایی بینی را نباید انجام داد و متاسفانه برخی پزشکان مادیات را به واقعیت های پزشکی ترجیح می دهند.

بینی طبیعی چه مشخصاتی دارد؟

پس از جراحی بینی بسیار طبیعی انتظار چه ویژگی هایی را باید داشته باشیم؟ بینی طبیعی مختصات زیر را باید داشته باشد:

عمل جراحی زیبایی بینی

✅ زاویه پایین بینی با خطی که از لب به بینی وصل می شود، بین ۹۰ تا ۹۵ درجه در آقایان  و ۹۰ الی۱۱۰ درجه در خانم ها متغیر است.

✅ در جراحی بینی بسیار طبیعی ،بینی طبیعی هیچ قوسی نباید داشته باشد.

✅ دماغ طبیعی نباید خیلی باریک باشد

✅ بینی شما نباید نوک تیز باشد.

✅ همچنین نباید مشکل تنفسی بعد از عمل زیبایی بینی ایجاد گردیده باشد.

✅ در یک جراحی بینی بسیار طبیعی باید غریبه ها به سختی متوجه عمل زیبایی بینی شما شوند!

از نظر تکنیکی جراح بینی مربوطه نباید از هیچ گونه مواد غیر طبیعی مثل انواع مدپور  در عمل استفاده نماید. در نهایت اگر عمل بینی طبیعی می خواهیم،  باید بدانیم که نیت ما از گفتن  کلمه طبیعی چیست!؟

درحقیقت از جراحمان همان چیزی را بخواهیم که در نیتمان‌است! حتما توصیه می کنم قبل از جراحی بینی، تصاویری از نمونه بینی عمل شده ی طبیعی یا فانتزی مورد نظرتان را به جراح زیبایی نشان دهید.

و صد البته توصیه می شود:

که جراحی طبیعی بسیار طبیعی را به معنای واقعی کلمه بخواهیم‌ تا مانند دیگر اجزای طبیعی بدنمان مانند: دست ها و پاها و غیره، برای سال ها بدون هیچ درگیری با آن زندگی کنیم و اگر روزی سنمان‌ به ۶۰ سالگی رسید، از داشتن چنین بینی در صورتمان‌خجالت نکشیم.

نمونه جراحی بسیار طبیعی دختر 16 ساله

دکتر سید محمد لاجوردی متخصص گوش، حلق، بینی و جراح بینی

برای پرسش از دکتر بر روی لینک مشاوره پزشکی کلیک کنید.سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
گرفتگی بینی

باعرض سلام وخسته نباشین جناب آقای دکتر لاجوردی.
بنده چندین سال است گرفتگی بینی دارم.چندین بار به دکتر مراجعه کردم.یکی گفت آلرژی - یکی گفت تیغه بینی . مشهد کلنینگ امام رضارفتم گفت هیچی نداری. تست آلرژی دادم .دارو استفاده کردم .بهبود نیافتم.خودم شهرستان گنبدی هستم.خواهشمندم لطفا راهنماییم کنیدکه چکارکنم.ممنون میشم جواب بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
2
هزینه عمل بینی

سلام. خسته نباشید.. آقای دکتر این بار دومه که خدمت شماپیام میزارم چون جواب ندادین. وضعیت وفرم بینیم ناجوره و زشتی خاصی توی صورتم گذاشته البته دوبارم شکستگی جزئی داشته. همین بدفرمیش تاثیرمنفی توی سرنوشتمم گذاشته. متولد 60 هستم ولی همچنان مجرد😔. زلزله زده هستیم و دوساله توی کانکس زندگی میکنیم شرایط مالی نامناسبی داریم که نتونستم تا حالا کاری انجام بدم برای خودم. آیا شما میتونید کمکم کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
3
عمل بینی

سلام آقای دکتر.خداقوت.من بینیم واقعا مشکل داره وهمین بدترکیبیش تاثیرگذاشته توزندگیم.ازنظرمالی اصلا توان جراحی ندارم.البته 2بارهم شکسته وفکرمیکنم از اونم هست.امکانش هست که شما این عمل را برام انجام بدین؟ مشاهده پاسخ دکتر
4
امکان اصلاح قوز مختصر بینی با روش ریسپینگ

با سلام وقت بخیر
دکتر میخواستم ببینم من میتونم با روش ریسپینگ یا همون( اصلاح قوز مختصر بینی با سوهان) قوز بینیم رو بدون نیاز به رینوپلاستی و جراحی باز درست کنم
یعنی فقط به روش بسته و با بیحسی موضعی یه سوهان بهش بکشید
مشاهده پاسخ دکتر
5
ورزشه بوکس

من بوکس تمرین میکنم،
غضروفه بینیم شکسته اگر تیپ پلاستی انجام بدم دیگه نباید
ورزشمو ادامه بدم؟
چون استخوان نمیشکنه این سوالو مطرح کردم.
واینکه انحرافه غضروفه بینی قابله حل هست با تیپ پلاستی؟
مشاهده پاسخ دکتر
6
تیپ پلاستی

سلام خسته نباشید آقای دکتر،من زهرا نارویی بیستودو ساله تقریبا ،بینی درازی دارم که با این موضوع مشکلی ندارم اما سوراخای بینیم از نمای نیم رخ و نوک بینیم بزرگه بدون دستکاری استخون امکانش هست برای من کاری انجام بدین ؟لطفا؟چون از بیهوشی بر حذرم مشاهده پاسخ دکتر
7
ریسپینگ

سلام. ازونجاییکە سایز بینیم نسبت بە صورتم کوچیکه و نمیخوام رینو پلاستی کنم، آیا قوز بینیم از طریق ریسپینگ و بدون بیهوشی برداشته میشه؟ هزینهش؟. سپاس مشاهده پاسخ دکتر
8
آشنایی با تیپ پلاستی

باسلام در تیپ پلاستی دوره نقاهت آن چطور هست ؟آیا مشکل گرفتگی بینی بوجود میاد دراین نوع عمل؟و اگر کمی قوزبینی داشته باشم میشه با این روش برطرف کرد؟واگر عکس بینیمو بفرستم میتونید راهنماییم کنید چه نوع عملی و با عوارض کمتر مناسب بینی من هست؟چون من در اصفهان هستم مشاهده پاسخ دکتر
9
سوهان بینی

سلام آیا بینی هایی که انحراف دارن میتوان با سوهان انحراف آن را برداشت با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
10
جراحی بینی

سلام. وقت بخیر. ببخشید دماغ من یه قوز کوچیک داره و مشکل من همینه. در صورت عمل میخوام قوزش برداشته شه و نوک بینیم حالت بگیره و کمی سربالا بشه. هزینه این عمل چقدر میشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.پاینده باشید
مشاهده پاسخ دکتر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 همه