آیا نتیجه جراحی بینی من بسیار طبیعی خواهد بود؟

وقتی حرف از جراحی زیبایی بینی می شود، ناخودآگاه به یاد برخی افراد می افتیم که نوک دماغ هایی عجیب و تابلو! دارند. علت چنین چیزی، غیر طبیعی بودن دماغ آنهاست. جراحی بینی بسیار طبیعی یا عمل بینی نیمه فانتزی نتیجه کار یک جراح بینی ماهر است که تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا عمل زیبایی بینی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

بینی یکی از مهم ترین اعضای بدن است. هر فردی در اولین برخورد ابتدا بینی شما را می بیند. برخی افراد به صورت مادرزادی و یا در اثر ضربه و تصادف، بینی هایی بزرگ، دارای قوز و یا نافرم دارند که نیازمند عمل زیبایی بینی هستند.

همانطور که در دنیای مد و فشن، طبیعی بودن همیشه مد است، در مورد اشیا و انسان نیز هر  آنچه که طبیعی باشد و یا به نرمال بودن نزدیک باشد، همیشه مورد قبول خواهد بود و هیچوقت به اصطلاح دمده نخواهد شد.

امروزه در آمریکا، جراحی بینی بسیار طبیعی مد است تا جایی که شاید اگر نتیجه عمل بینی معروف ترین جراحان بینی آمریکا را به ایرانیان نشان دهیم، تعجب کنند.

در ایران، منظور از جراحی بینی بسیار طبیعی، در واقع عمل بینی نیمه فانتزی است که در آن هم فاکتور طبیعی بودن و هم ویژگی فانتزی بودن با هم لحاظ خواهد شد.

برای کدام بینی ها نتیجه ی جراحی بینی بسیار طبیعی خواهد بود؟

مطلب قابل ذکر این است که  بینی  های غضروفی، استخوانی و بینی های گوشتی که پوست  خوبی دارند، بعد از عمل  نتیجه قابل قبول خواهند داشت اما بینی با پوست ضخیم‌ نه تنها  نتیجه نیمه فانتزی یا فانتزی نمی توان بدست آورد بلکه  نتیجه طبیعی هم به سختی بدست می آید؛ درمواردی اصلا عمل زیبایی بینی را نباید انجام داد و متاسفانه برخی پزشکان مادیات را به واقعیت های پزشکی ترجیح می دهند.

بینی طبیعی چه مشخصاتی دارد؟

پس از جراحی بینی بسیار طبیعی انتظار چه ویژگی هایی را باید داشته باشیم؟ بینی طبیعی مختصات زیر را باید داشته باشد:

عمل جراحی زیبایی بینی

✅ زاویه پایین بینی با خطی که از لب به بینی وصل می شود، بین ۹۰ تا ۹۵ درجه در آقایان  و ۹۰ الی۱۱۰ درجه در خانم ها متغیر است.

✅ در جراحی بینی بسیار طبیعی ،بینی طبیعی هیچ قوسی نباید داشته باشد.

✅ دماغ طبیعی نباید خیلی باریک باشد

✅ بینی شما نباید نوک تیز باشد.

✅ همچنین نباید مشکل تنفسی بعد از عمل زیبایی بینی ایجاد گردیده باشد.

✅ در یک جراحی بینی بسیار طبیعی باید غریبه ها به سختی متوجه عمل زیبایی بینی شما شوند!

از نظر تکنیکی جراح بینی مربوطه نباید از هیچ گونه مواد غیر طبیعی مثل انواع مدپور  در عمل استفاده نماید. در نهایت اگر عمل بینی طبیعی می خواهیم،  باید بدانیم که نیت ما از گفتن  کلمه طبیعی چیست!؟

درحقیقت از جراحمان همان چیزی را بخواهیم که در نیتمان‌است! حتما توصیه می کنم قبل از جراحی بینی، تصاویری از نمونه بینی عمل شده ی طبیعی یا فانتزی مورد نظرتان را به جراح زیبایی نشان دهید.

و صد البته توصیه می شود:

که جراحی طبیعی بسیار طبیعی را به معنای واقعی کلمه بخواهیم‌ تا مانند دیگر اجزای طبیعی بدنمان مانند: دست ها و پاها و غیره، برای سال ها بدون هیچ درگیری با آن زندگی کنیم و اگر روزی سنمان‌ به ۶۰ سالگی رسید، از داشتن چنین بینی در صورتمان‌خجالت نکشیم.

نمونه جراحی بسیار طبیعی دختر 16 ساله

دکتر سید محمد لاجوردی متخصص گوش، حلق، بینی و جراح بینی

برای پرسش از دکتر بر روی لینک مشاوره پزشکی کلیک کنید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »