جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : بسیاری از افراد و به خصوص آقایان بیشتر به این دلیل برای انجام جراحی بینی دچار تردید و دو دلی هستند که تمایلی به مشخص شدن نتیجه جراحی بینی در صورت خود نداشته و گمان می کنند با انجام عمل زیبایی بینی حالت طبیعی صورت شان از بین خواهد رفت.

اینگونه افراد تصور می کنند که با انجام جراحی زیبایی، بینی شان به شدت کوچک شده و به علت ایجاد قوس زیاد در آن حالت عروسکی پیدا خواهد کرد، این دسته از افراد در واقع خواستار جراحی بینی طبیعی هستند.

با انتخاب یک جراح بینی ماهر که تخصص و تجربه زیادی در زمینه جراحی بینی طبیعی دارد، می توان اشکلات ظاهری بینی را به طبیعی ترین حالت ممکن برطرف نمود.

ویژگی های فرم بینی طبیعی

هدف اصلی از انجام عمل بینی طبیعی ، برطرف کردن ایرادات بینی بدون ایجاد تغییرات افراطی همچون سر بالا شدن بینی به میزان زیاد است.

اینگونه از بینی ها:

  • قوس ندارند و در صورت تمایل بیمار، قوس بسیار خفیفی بر روی بینی آن ها ایجاد می گردد.
  • خیلی سربالا نیستند.
  • اندازه این فرم از بینی ها استاندارد بوده و ابعاد خیلی کوچکی ندارند.
  • زاویه بین لب بالا و نوک بینی در بینی طبیعی حدوداً  90 تا 95 درجه می باشد.

نحوه انجام جراحی بینی طبیعی

جراحان زیبایی برای انجام جراحی بینی از دو روش جراحی بینی باز و بسته استفاده می کنند که تفاوت اساسی در این دو روش محل ایجاد برش می باشد.

در جراحی بینی بسته تمامی برش هایی که برای جدا کردن پوست از ساختمان بینی لازم هستند، در داخل بینی ایجاد می شوند در حالیکه در جراحی بینی باز علاوه بر برش های ایجاد شده در درون بینی یک برش بسیار کوچک نیز بر روی قسمت کلوملا ایجاد می شود.

دکتر سید محمد لاجوردی ، به دلیل این که در روش باز اشراف بیشتری بر ساختمان و ساختار بینی دارد، از این روش برای جراحی نمودن اکثر بیماران بهره می گیرند. اما ایشان به روش بسته هم تسلط داشته و به دلیل این که وزن در این روش کمتر ایجاد می گردد در بعضی بیماران از این روش هم استفاده می نمایند.

در روش باز بعد از اینکه برش ها در محل های مورد نظر ایجاد شدند، پوست بینی به کمک یک سری ابزار مخصوص جراحی بالا نگه داشته شده و جراح تغییرات و اصلاحات لازم را بر روی استخوان ها و غضروف های بینی اعمال می کند.

کاندیدای جراحی بینی طبیعی

خانم های بالای ۱۵ سال تمام  و آقایان بالای ۱۶ سال تمام  که از سلامت کامل روحی و جسمی برخوردار هستند.

  • افرادی که دخانیات و مشروبات الکلی مصرف نمی کنند و در صورت مصرف، قادر به ترک این مواد و نوشیدنی ها به مدت 2 ماه قبل و بعد از جراحی بینی هستند.
  • اشخاصی که صورت آن ها بزرگ می باشد.
  • آقایان و خانم هایی که طرفدار فرم بینی طبیعی هستند.
  • اشخاصی که صورت آن ها بزرگ می باشد.
  • افرادی که دارای بینی گوشتی می باشند: لازم به ذکر است برخلاف جراحی بینی فانتزی که فقط بر روی بینی های استخوانی قابل انجام است، جراحی بینی طبیعی را می توان بر روی هر دو نوع بینی استخوانی و گوشتی انجام داد.


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
گرفتگی بینی

باعرض سلام وخسته نباشین جناب آقای دکتر لاجوردی.
بنده چندین سال است گرفتگی بینی دارم.چندین بار به دکتر مراجعه کردم.یکی گفت آلرژی - یکی گفت تیغه بینی . مشهد کلنینگ امام رضارفتم گفت هیچی نداری. تست آلرژی دادم .دارو استفاده کردم .بهبود نیافتم.خودم شهرستان گنبدی هستم.خواهشمندم لطفا راهنماییم کنیدکه چکارکنم.ممنون میشم جواب بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
2
هزینه عمل بینی

سلام. خسته نباشید.. آقای دکتر این بار دومه که خدمت شماپیام میزارم چون جواب ندادین. وضعیت وفرم بینیم ناجوره و زشتی خاصی توی صورتم گذاشته البته دوبارم شکستگی جزئی داشته. همین بدفرمیش تاثیرمنفی توی سرنوشتمم گذاشته. متولد 60 هستم ولی همچنان مجرد😔. زلزله زده هستیم و دوساله توی کانکس زندگی میکنیم شرایط مالی نامناسبی داریم که نتونستم تا حالا کاری انجام بدم برای خودم. آیا شما میتونید کمکم کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
3
عمل بینی

سلام آقای دکتر.خداقوت.من بینیم واقعا مشکل داره وهمین بدترکیبیش تاثیرگذاشته توزندگیم.ازنظرمالی اصلا توان جراحی ندارم.البته 2بارهم شکسته وفکرمیکنم از اونم هست.امکانش هست که شما این عمل را برام انجام بدین؟ مشاهده پاسخ دکتر
4
امکان اصلاح قوز مختصر بینی با روش ریسپینگ

با سلام وقت بخیر
دکتر میخواستم ببینم من میتونم با روش ریسپینگ یا همون( اصلاح قوز مختصر بینی با سوهان) قوز بینیم رو بدون نیاز به رینوپلاستی و جراحی باز درست کنم
یعنی فقط به روش بسته و با بیحسی موضعی یه سوهان بهش بکشید
مشاهده پاسخ دکتر
5
ورزشه بوکس

من بوکس تمرین میکنم،
غضروفه بینیم شکسته اگر تیپ پلاستی انجام بدم دیگه نباید
ورزشمو ادامه بدم؟
چون استخوان نمیشکنه این سوالو مطرح کردم.
واینکه انحرافه غضروفه بینی قابله حل هست با تیپ پلاستی؟
مشاهده پاسخ دکتر
6
تیپ پلاستی

سلام خسته نباشید آقای دکتر،من زهرا نارویی بیستودو ساله تقریبا ،بینی درازی دارم که با این موضوع مشکلی ندارم اما سوراخای بینیم از نمای نیم رخ و نوک بینیم بزرگه بدون دستکاری استخون امکانش هست برای من کاری انجام بدین ؟لطفا؟چون از بیهوشی بر حذرم مشاهده پاسخ دکتر
7
ریسپینگ

سلام. ازونجاییکە سایز بینیم نسبت بە صورتم کوچیکه و نمیخوام رینو پلاستی کنم، آیا قوز بینیم از طریق ریسپینگ و بدون بیهوشی برداشته میشه؟ هزینهش؟. سپاس مشاهده پاسخ دکتر
8
آشنایی با تیپ پلاستی

باسلام در تیپ پلاستی دوره نقاهت آن چطور هست ؟آیا مشکل گرفتگی بینی بوجود میاد دراین نوع عمل؟و اگر کمی قوزبینی داشته باشم میشه با این روش برطرف کرد؟واگر عکس بینیمو بفرستم میتونید راهنماییم کنید چه نوع عملی و با عوارض کمتر مناسب بینی من هست؟چون من در اصفهان هستم مشاهده پاسخ دکتر
9
سوهان بینی

سلام آیا بینی هایی که انحراف دارن میتوان با سوهان انحراف آن را برداشت با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
10
جراحی بینی

سلام. وقت بخیر. ببخشید دماغ من یه قوز کوچیک داره و مشکل من همینه. در صورت عمل میخوام قوزش برداشته شه و نوک بینیم حالت بگیره و کمی سربالا بشه. هزینه این عمل چقدر میشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.پاینده باشید
مشاهده پاسخ دکتر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 همه