جراح بینی خوب

خصوصیات یک جراح بینی خوب یا متبحر

جراح بینی خوب

به طور کلی برای گرفتن نتیجه خوب از عمل پلاستیک بینی باید یک جراح بینی خوب انتخاب نماییم. عدم انتخاب یک جراح بینی خوب ، فرد را ملزم به انجام عمل ترمیمی بینی یا عمل ثانویه بینی ( Revision Rhinoplasty ) خواهد کرد.

نحوه انتخاب یک جراح بینی خوب

برای انتخاب یک جراح خوب ؛ ابتدا از طریق جستجو در سایت های اینترنتی و پرس و جو از دوستان خود ، پزشکان متخصص و متبحر در این حوزه را بیابید.

پس از این مرحله ، به سایت اختصاصی و صفحات مجازی پزشکان منتخب تان مراجعه نمایید و نمونه کارهای ایشان را مشاهده فرمایید.

شما می توانید در صورت امکان ، به مطب جراح مورد قبول خود رفته و افرادی که توسط ایشان تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند را از نزدیک ملاقات نمایید و میزان رضایت آنان نسبت به نتیجه عمل را جویا شوید.

در صورتی که افراد حاضر در مطب از نتیجه عمل بینی خود راضی بودند ، شما می توانید با اطمینان خاطر از انتخاب خود در جلسه مشاوره با پزشک مربوطه شرکت نمایید.

 

جراح بینی خوب

 

مشاوره قبل از جراحی بینی

در جلسه مشاوره ، تمامی خواسته های تان از عمل بینی را به طور کامل برای جراح بینی عنوان نمایید.

در این جلسه ، پزشک به بررسی و معاینه فیزیکی شما می پردازد ، همچنین به آنالیز این مسئله که آیا شما کاندید خوبی برای جراحی بینی هستید یا خیر ، نیز خواهد پرداخت.

جراح بینی ، راجع به مراقبت ها و اقدامات لازم قبل و بعد از عمل ؛ توضیحات کاملی برای تان ارائه می نمایند و شما را ترغیب به انجام این نکات می کنند ، چرا که نتیجه عمل بعد از تبحر جراح به رعایت این دستورالعمل ها بستگی شدیدی دارد.

ویژگی های جراح بینی خوب

یک جراح خوب بینی باید از ویژگی ها و خصوصیات زیر برخوردار باشد :

به علم زیبایی شناسی مسلط باشد تا بدین ترتیب بتواند شمای کلی عمل را تصور نموده و یک تصویر از نتیجه نهایی عمل برای بیمار متصور سازد.

به علم ریاضی واقف باشد و به کاربرد آن در جراحی بینی نیز احاطه داشته باشد ، چرا که یک بینی ایده آل می بایست با دیگر اجزای صورت  تناسب داشته باشد و این تناسب به هیچ وجه نباید طی عمل بینی ، بر هم بخورد.

هرگز منافع مالی خود را در اولویت قرار ندهد و کیفیت نتیجه عمل ، رضایت بیمار و حفظ مکانیزم تنفسی بینی در عین بهبود شکل ظاهری آن برای وی در درجه اول اهمیت قرار داشته باشد.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
وردپرس › خطا

یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.