جراح بینی خوب

جراح بینی خوب

به طور کلی برای گرفتن نتیجه خوب از عمل پلاستیک بینی باید یک جراح بینی خوب انتخاب نماییم. عدم انتخاب یک جراح بینی خوب ، فرد را ملزم به انجام عمل ترمیمی بینی یا عمل ثانویه بینی ( Revision Rhinoplasty ) خواهد کرد.

نحوه انتخاب یک جراح بینی خوب

برای انتخاب یک جراح خوب ؛ ابتدا از طریق جستجو در سایت های اینترنتی و پرس و جو از دوستان خود ، پزشکان متخصص و متبحر در این حوزه را بیابید.

پس از این مرحله ، به سایت اختصاصی و صفحات مجازی پزشکان منتخب تان مراجعه نمایید و نمونه کارهای ایشان را مشاهده فرمایید.

شما می توانید در صورت امکان ، به مطب جراح مورد قبول خود رفته و افرادی که توسط ایشان تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند را از نزدیک ملاقات نمایید و میزان رضایت آنان نسبت به نتیجه عمل را جویا شوید.

در صورتی که افراد حاضر در مطب از نتیجه عمل بینی خود راضی بودند ، شما می توانید با اطمینان خاطر از انتخاب خود در جلسه مشاوره با پزشک مربوطه شرکت نمایید.

جراح بینی خوب

مشاوره قبل از جراحی بینی

در جلسه مشاوره ، تمامی خواسته های تان از عمل بینی را به طور کامل برای جراح بینی عنوان نمایید.

در این جلسه ، پزشک به بررسی و معاینه فیزیکی شما می پردازد ، همچنین به آنالیز این مسئله که آیا شما کاندید خوبی برای جراحی بینی هستید یا خیر ، نیز خواهد پرداخت.

جراح بینی ، راجع به مراقبت ها و اقدامات لازم قبل و بعد از عمل ؛ توضیحات کاملی برای تان ارائه می نمایند و شما را ترغیب به انجام این نکات می کنند ، چرا که نتیجه عمل بعد از تبحر جراح به رعایت این دستورالعمل ها بستگی شدیدی دارد.

ویژگی های جراح بینی خوب

یک جراح خوب بینی باید از ویژگی ها و خصوصیات زیر برخوردار باشد :

به علم زیبایی شناسی مسلط باشد تا بدین ترتیب بتواند شمای کلی عمل را تصور نموده و یک تصویر از نتیجه نهایی عمل برای بیمار متصور سازد.

به علم ریاضی واقف باشد و به کاربرد آن در جراحی بینی نیز احاطه داشته باشد ، چرا که یک بینی ایده آل می بایست با دیگر اجزای صورت  تناسب داشته باشد و این تناسب به هیچ وجه نباید طی عمل بینی ، بر هم بخورد.

هرگز منافع مالی خود را در اولویت قرار ندهد و کیفیت نتیجه عمل ، رضایت بیمار و حفظ مکانیزم تنفسی بینی در عین بهبود شکل ظاهری آن برای وی در درجه اول اهمیت قرار داشته باشد.

Translate »