جراح بینی خوب

درباره جراح بینی خوب

به طور کلی برای گرفتن نتیجه خوب از عمل پلاستیک بینی باید یک جراح بینی خوب انتخاب نماییم. عدم انتخاب یک جراح بینی خوب ، فرد را ملزم به انجام جراحی بینی ترمیمی یا عمل ثانویه بینی ( Revision Rhinoplasty ) خواهد کرد.

نحوه انتخاب یک جراح بینی خوب

برای انتخاب یک جراح بینی خوب ؛ ابتدا از طریق جستجو در سایت های اینترنتی و پرس و جو از دوستان خود ، پزشکان متخصص و متبحر در  حوزه جراحی بینی را بیابید.

پس از این مرحله ، به سایت اختصاصی و صفحات مجازی پزشکان منتخب تان مراجعه نمایید و نمونه کارهای ایشان را مشاهده فرمایید.

شما می توانید در صورت امکان ، به مطب جراح مورد قبول خود رفته و افرادی که توسط ایشان تحت عمل جراحی بینی قرار گرفته اند را از نزدیک ملاقات نمایید و میزان رضایت آنان نسبت به نتیجه عمل را جویا شوید.

در صورتی که افراد حاضر در مطب از نتیجه عمل بینی خود راضی بودند ، شما می توانید با اطمینان خاطر از انتخاب خود در جلسه مشاوره با پزشک مربوطه شرکت نمایید.

جراح بینی خوب

مشاوره قبل از جراحی بینی

 • در جلسه مشاوره ، تمامی خواسته های تان از عمل بینی را به طور کامل برای جراح بینی عنوان نمایید.
 • در این جلسه ، پزشک به بررسی و معاینه فیزیکی شما می پردازد ، همچنین به آنالیز این مسئله که آیا شما کاندید خوبی برای جراحی بینی هستید یا خیر ، نیز خواهد پرداخت.
 • جراح بینی ، راجع به مراقبت ها و اقدامات لازم قبل و بعد از عمل ؛ توضیحات کاملی برای تان ارائه می نمایند و شما را ترغیب به انجام این نکات می کنند ، چرا که نتیجه عمل بعد از تبحر جراح به رعایت این دستورالعمل ها بستگی شدیدی دارد.

ویژگی های جراح بینی خوب

یک جراح بینی خوب باید از ویژگی ها و خصوصیات زیر برخوردار باشد :

 • به علم زیبایی شناسی مسلط باشد تا بدین ترتیب بتواند شمای کلی عمل را تصور نموده و یک تصویر از نتیجه نهایی عمل برای بیمار متصور سازد.
 • به علم ریاضی واقف باشد و به کاربرد آن در جراحی بینی نیز احاطه داشته باشد ، چرا که یک بینی ایده آل می بایست با دیگر اجزای صورت  تناسب داشته باشد و این تناسب به هیچ وجه نباید طی عمل بینی ، بر هم بخورد.
 • هرگز منافع مالی خود را در اولویت قرار ندهد و کیفیت نتیجه عمل ، رضایت بیمار و حفظ مکانیزم تنفسی بینی در عین بهبود شکل ظاهری آن برای وی در درجه اول اهمیت قرار داشته باشد.

اهمیت انتخاب جراح بینی

همانطور که می دانید بینی در مرکزیت چهره واقع شده و در وهله اول برخورد با دیگران ، توجه ها را به خود جلب می کند ؛ لذا در صورتی که جراحی آن به یک جراح کم تجربه واگذار گردد ممکن است به نتایجی ناخوشایند منتج شود ، ای اتفاق افزون بر بار اقتصادی ای که دارد ؛ فرد را با کاهش اعتماد به نفس و مشکلات روحی نیز مواجه خواهد ساخت.

لذا با توجه به این که جراحی زیبایی بینی یک جراحی فوریتی و اورژانسی نمی باشد ، برای انجام آن نباید عجله کرده و بدون توجه به تجربه و مهارت جراح اقدام به انجام این عمل جراحی بینی نمود.

به طور کلی انتخاب جراح به منظور جراحی زیبایی بینی ، انتخابی مهم تلقی می شود ؛ زیرا در صورتی که به نتایج نامطلوب ختم شود ، فرد تا یکسال مجاز به انجام جراحی ترمیمی نخواهد بود.

رینوپلاستی بدون بیهوشی به سبک دکتر لاجوردی بهترین جراح بینی تهران

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی

با تبعیت از اقدامات ذیل می توانید یک جراح بینی خوب را برگزینید :

 • در صفحات مجازی و اینترنت به جستجوی عبارت ” بهترین جراح بینی ” بپردازید و با توجه به شهر محل سکونت خود لیستی از بهترین جراحان پیشنهادی تهیه کنید.
 • همچنین بدین منظور می توانید از آشنایان و دوستان تان که پیشتر جراحی بینی انجام داده و از ماحصل عمل خود رضایت دارند نیز تحقیق کنید.
 • در لیست تهیه شده ، تعدادی از جراحان را انتخاب کرده و به منظور مشاهده نمونه کار و همچنین اطلاع از سوابق و تجربیات آن ها به وبسایت و صفحات اجتماعی ایشان سر بزنید.
 • در قدم بعدی می توانید جهت دیدن نمونه کارهای پزشک مورد نظرتان از نزدیک ، به مطب ایشان مراجعه کنید و با افرادی که توسط ایشان تحت جراحی بینی قرار گرفته و برای معاینه پس از جراحی در مطب حضور دارند گفتگو نموده و میزان رضایت آن ها از نتیجه عمل را جویا شوید.
 • در نهایت پس از اطمینان از انتخابی که کرده اید ، برای مشاوره با جراح منتخب خویش وقت ویزیت حضوری بگیرید و با ایشان در خصوص اهداف و مقاصدتان از جراحی بینی گفتگو نمایید.

سخن آخر

در انتها توصیه می شود به منظور انجام جراحی بینی ، به جراحانی مراجعه نمایید که در اعمال جراحی بینی از ابتکارات شخصی برخوردار بوده و تکنیک هایی در حوزه عمل بینی ابداع کرده باشند.

دکتر لاجوردی بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی می باشند ؛ ایشان عمل جراحی بینی را هم با روش مرسوم ( بیهوشی ) که در همه جای دنیا انجام می شود انجام می دهند و هم با ابداع تکنیک جدیدی به نام دلارا ، جراحی بینی بدون بیهوشی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند.

در عمل بینی بدون بیهوشی ، بیمار متوجه فرآیند عمل نمی شود و همچنین این روش ، دوره نقاهت خیلی کوتاهی دارد ؛ لازم به ذکر است که علاوه بر شهرهای مختلف ایران ، افراد بسیاری از کشورهای مختلف دنیا نیز از این روش استقبال کرده اند و با نهایت اطمینان ، انجام عمل بینی خود را به دکتر لاجوردی محول نموده اند.

نظرات بسته شده است.

Translate »