جراح بینی در تهران

جراح بینی در تهران

جراح بینی در تهران : نیاز به زیبایی و زیبا شدن موضوعی است که در چند سال اخیر بیش از پیش به آن اهمیت داده می شود. از این رو امروزه افراد به دنبال برطرف کردن ایرادات ظاهری خود هستند. حال از آنجایی که بینی در مرکزیت صورت قرار داشته و برجسته ترین عضو آن می باشد، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی داشته و تناسبات صورت را تحت تاثیر قرار می دهد.

به این صورت که با ایجاد کوچک ترین تغییر در آن، تاثیر شگرفی در زیبایی و تناسبات چهره افراد می گذارد. به همین دلیل است که به جرات می توان گفت که در جامعه ما جراحی بینی پر طرفدار ترین عمل زیبایی محسوب می شود و از این رو همه افراد با هر سن و جنسیتی به دنبال انجام آن هستند.
بدیهی است با افزایش متقاضیان جراحی بینی تعدد جراحان بینی نیز افزایش یافته و این موضوع باعث شده تا انتخاب جراح بینی خوب به دقت بیشتری نیاز داشته باشد.
ما در این مقاله سعی بر آن داریم که شما را با برخی از ویژگی های یک جراح بینی خوب و با تجربه آشنا کنیم تا با آگاهی بیشتری جراح بینی خود را انتخاب نمایید.

جراح بینی در تهران

ویژگی های جراح بینی خوب

  • جراح بینی خوب توانایی عمل کردن انواع بینی گوشتی و استخوانی را دارد و نتایج بسیار مطلوبی برای افراد به ارمغان می آورد.
  • جراح بینی خوب با برخوردی خوش و با آرامش به تمام سوالات و دغدغه های فرد متقاضی پاسخ می دهد و می تواند در بیمار نیز احساس ارامش ایجاد نماید.
  • بهترین جراح بینی صرف نظر از منافع مالی خود، اقدام به عمل می نماید و سلامت و رضایت بیمار را اساس کار خود می داند.
  • یک جراح بینی خوب ، برخلاف تعداد معدودی از جراحان که تنها به ظاهر بینی توجه می کنند، برای تنفس بیمار نیز ارزش قائل می شوند.
  • قبل و بعد از جراحی بینی انجام یک سری اقدامات الزامیست و در نتیجه نهایی و دوران نقاهت بیمارتاثیرگذار است. بنابراین جراحان بینی موظف اند بیمار را در جریان این اقدامات قرار دهند.
  • جراح بینی خوب علاوه بر علم پزشکی به علم زیبایی شناسی نیز مسلط بوده و قادر به تصور نتیجه و فرم نهایی بینی خواهد بود.
  • بهترین جراح می تواند با خلاقیت دیدگاه کلی از فرم نهایی بینی را در اختیار بیمار گذاشته و علاوه بر سلیقه بیمار به تناسبات صورت فرد نیز توجه کند.
  • جراح بینی موظف است در مواردی که بیمار انتظار غیرمنطقی از جراحی بینی دارد، نسبت به متقاعد کردن وی اقدام نماید و اگر بیمار قانع نشد، از جراحی کردن وی خودداری نماید.

جراح بینی در تهران

سن مناسب برای جراحی بینی

به طور کلی جراحی بینی هیچ گونه محدودیت سنی نداشته و همه افراد می توانند پس از تکامل رشد جسمانی ، اقدام به عمل زیبایی بینی نمایند.

دلیل تاکید بر پشت سر گذاشتن سن بلوغ و تکامل رشد فیزیکی برای انجام جراحی بینی ؛ از این حیث می باشد که رشد بینی تا قبل از اتمام دوره بلوغ ادامه داشته و دقیقا همزمان با پایان این بازه سنی ، رشد بینی نیز متوقف می گردد.

از این رو در صورتی که افراد پیش از خاتمه بلوغ ؛ اقدام به عمل جراحی بینی نمایند ، نتیجه عمل به مرور زمان دستخوش تغییراتی شده و فرد را ملزم به انجام جراحی مجدد خواهد نمود.

بنابراین مناسب ترین سن جهت انجام جراحی بینی ؛ برای دختران پس از اتمام 16 سالگی و برای پسران پس از به پایان رساندن 17 سالگی می باشد.

درگذشته سن ۱۸ سالگی را سن جراحی معرفی می کردند ؛ که لازم به ذکر است که این سن فقط سن قانونی است ، البته ممکن است با معاینه پزشک حتی کمتر از این سنین هم جراحی به دلایل مهمی صورت گیرد.

همچنین ذکر این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که رشد بعضی از اعضای صورت ، تحت تاثیر رشد بینی قرار دارند ؛ لذا چنانچه جراحی بینی پیش از خاتمه پروسه رشد بینی انجام گیرد ، علاوه بر این که با اختلال در نتیجه جراحی روبرو خواهد شد ؛ ممکن است رشد اجزای صورت را نیز تحت الشعاع قرار داده و دچار اشکال نماید.

آیا نتیجه جراحی بینی های گوشتی بازگشت پذیر است ؟

عموما افرادی که دارای بینی گوشتی هستند ، به دلیل واهمه ای که بابت بازگشت پذیری نتیجه این عمل دارند از انجام جراحی بینی صرف نظر می کنند.

امروزه جراحان بینی در راستای عمل بینی گوشتی از تکنیک های استاندارد و بروز دنیا استفاده می کنند و به این ترتیب با تقویت غضروف بینی های گوشتی به میزان قابل توجهی از بازگشت پذیری نتایج جراحی این نوع از بینی ها جلوگیری به عمل می آورند.

اما به طور کلی ، حصول نتایج بهینه و قابل قبول از جراحی زیبایی بینی ، نیازمند مراجعه به یک جراح بینی توانمند و متبحر می باشد.

دکتر سید محمد لاجوردی ، متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی پلاستیک و زیبایی ؛ از برترین جراحان بینی تهران می باشند که شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر جهت انجام جراحی بینی به مطب ایشان مراجعه فرمایید.

دکتر محمد لاجوردی ، متخصص گوش حلق و بینی و جراح سر گردن ، با بیش از ده سال تجربه در جراحی بینی ، می توانند شما را در کسب نتیجه مطلوب چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ تنفسی یاری نمایند.

شما می توانید برای مشاهده و بررسی نمونه کاری های ایشان به گالری تصاویر موجود در سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه فرمایید.

 

Translate »