جوانسازی پوست با تزریق ژل

جوانسازی پوست با تزریق ژل

جوانسازی پوست با تزریق ژل : این روز ها می توان گفت بیشتر خانم ها حتی برخی از آقایان به دنبال راهی موثر برای جوانسازی پوست خود هستند، روش های بسیاری برای رسیدن به جوانی وجود دارد اما سریع ترین و راحت ترین تکنیک برای جوانسازی پوست تزریق ژل می باشد. این روش درمانی در ازبین بردن چین و چروک های ناشی از پیری بسیار موثر است.

 

جوانسازی پوست با تزریق ژل

 

ساختار و ویژگی های تزریقی

در روش جوانسازی پوست با تزریق ژل از موادی استفاده می شود که خاصیت فعال سازی لایه های عمیق پوست را دارند، همچنین این مواد با ساختار طبیعی بدن سازگار هستند. ژل هایی که در مطب آقای دکتر سید محمد لاجوردی تزریق می شود در افزایش کیفیت پوست بسیار موثر می باشند.

برای انجام این تزریق توسط آقای دکتر لاجوردی اطمینان خاطر داشته باشید که پس از تزریق به بهترین نتیجه دست پیدا می کنید.

کاربرد های تزریق ژل

استفاده از این تزریق علاوه بر این که موجب جوانسازی پوست می شود کاربرد های دیگری نیز دارد که شامل: حجم دادن به لب ها، گونه سازی، حجم دادن به دیگر اندام های بدن، درمان برخی از مشکلات در اندام ها و … می باشد.

در حین افزایش سن و همچنین قرار گرفتن در معرض نور خورشید، دست ها اولین مناطقی هستند که نشانه های افزایش سن را نمایش می دهند. لکه های قهوه ای، رگ های برجسته، نازک شدن پوست و … نشانه های پیری هستند که تمامی این ها درمان شدنی است به گونه ای که پس از درمان این موارد به پوستی جوان و شاداب دست پیدا خواهید کرد.

جوانسازی دست با استفاده از تزریق ژل

درمان پوست دست با استفاده از تزریق ژل یک راه غیرتهاجمی می باشد به گونه ای که نیازی به بستری شدن ندارد. این روش درمان به صورت سرپایی می شود و زمان انجام آن به محل تحت درمان و وسعت آن بستگی دارد اما در حالت کلی بین 30 دقیقه تا یک ساعت به طول می انجامد.

عموما قبل از این که درمان صورت گیرد در بین انگشتان دوم و سوم و همچنین انگشتان سوم و چهارم از یک داروی بی حس کننده استفاده می شود این ماده همانند لیدوکائین می باشد.

امکان دارد پس از تزریق بلافاصله از کمرس سرد استفاده شود تا ترم کاهش پیدا کند.

بعد از تمام شدن تزریق، پزشک دست شما را ماساژ می دهد تا ژل در تمامی مناطق به یک اندازه قرار گیرد.

سوالاتی درباره ی جوانسازی پوست با تزریق ژل

سوال : آیا تزریق ژل درد دارد ؟

پاسخ دکتر لاجوردی : خیر این تزریق درد ندارد اما ممکن است پوست بیمار حساس باشد و کمی متورم شود. لازم به ذکر است که این تزریق با بی حسی انجام می شود فرد دردی را احساس نمی کند.

 

 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
وردپرس › خطا

یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.