جوانسازی پوست با تزریق ژل

جوانسازی پوست با تزریق ژل

جوانسازی پوست با تزریق ژل : در حال حاضر می توان گفت بیشتر خانم ها حتی برخی از آقایان به دنبال راهی موثر برای جوانسازی پوست خود هستند. روش های بسیاری برای رسیدن به جوانی وجود دارد ، اما سریع ترین و راحت ترین تکنیک برای جوانسازی پوست تزریق ژل می باشد. این روش درمانی در ازبین بردن چین و چروک های ناشی از پیری بسیار موثر است.

البته توجه داشته باشید که تزریق ژل ؛ علاوه بر رفع خطوط و چین و چروک های پوستی ، کاربرد های دیگری اعم از حجم دادن به لب ها ، گونه سازی ، جوانسازی پوست دست و غیره را نیز دارد.

ماندگاری تزریق ژل

طول عمر و مدت ماندگاری تزریق ژل ، سوالی است که غالبا افراد زیباجو با آن روبرو هستند و عمدتا در جلسه مشاوره این پرسش را عنوان می نمایند که نتیجه تزریق ژل تا چه مدت باقی خواهد ماند ؟

جوانسازی پوست با تزریق ژل

به طور کلی جنس ژل ها ، از هیالورونیک اسید می باشد ؛ لذا از آن جا که هیالورونیک اسید ماده ای با قابلیت جذب است ؛ باید گفت که نتایج تزریق ژل ، دائمی نبوده و با گذشت زمان به تدریج جذب بدن می گردد.

نکته ای که در این مجال ذکر آن بسیار حائز اهمیت است ، این است که گاها افراد این طور تصور می کنند که هر قدر مدت ماندگاری ژل بیشتر باشد ؛ به معنای مرغوب بودن ژل است.

در صورتی که چنین نبوده و حتی معروف ترین برندهای ژل نیز حداکثر تا 6 ماه ماندگاری دارند.

آیا تزریق ژل برای بدن ضرر دارد ؟

همانطور که اشاره شد ، ژل ها از ماده ای موسوم به اسید هیالورونیک تشکیل یافته اند.

حال از آن جا که هیالورونیک اسید ، ماده ای است که به طور طبیعی در بدن وجود داشته و بدن نسبت به آن عکس العمل منفی نشان نمی دهد ؛ تزریق آن ضرری برای بدن نخواهد داشت.

آیا تزریق ژل درد دارد ؟

خیر ؛ این تزریق درد ندارد اما ممکن است پوست بیمار حساس باشد و کمی متورم شود. لازم به ذکر است که این تزریق با بی حسی انجام می شود فرد دردی را احساس نمی کند.

جوانسازی پوست با تزریق ژل

نتیجه تزریق ژل

تزریق ژل نوعی عمل غیرتهاجمی ، ایمن و سرپایی است که نتیجه آن بلافاصله پس از تزریق قابل رویت خواهد بود ؛ البته به دلیل وجود تورم خفیفی که پس از تزریق پدید می آید برای دیدن نتیجه قطعی باید حداقل یک هفته و تا فروکش کردن کامل تورم صبر کنید.

هزینه تزریق ژل

یکی از مهم ترین مسائلی که در ارتباط با تزریق ژل باید به آن اشاره داشت ، هزینه تزریق ژل می باشد.

لازم به ذکر است که عوامل مختلفی ؛ از قبیل وسعت ناحیه تزریق و دوز ماده تزریق شونده ، برند ژل مورد استفاده و غیره ؛ در تعیین هزینه این روش جوانسازی دخیل هستند.

برای آگاهی از هزینه دقیق تزریق ژل باید حضورا به مطب پزشک متخصص مراجعه نموده و تحت ارزیابی قرار گیرید.

 

 

نظرات بسته شده است.

Translate »