عمل بینی ارزان

عمل جراحی بینی ارزان قیمت

عمل بینی ارزان قیمت

 

   با توجه به مشکلات اقتصادی کشور و پایین آمدن سطح درآمد افراد جامعه ، عده ای از عزیزان نسبت به بودجه مالی که دارند ، بدنبال عمل جراحی بینی ارزان قیمت هستند.

   باید دانست عمل جراحی بینی ارزان قیمت همیشه خوب نیست ، اما ما در ذیل راهکارهایی بیان می داریم  تا آن را به بهترین نحو به شما ارائه دهیم و بتوانید با کمترین هزینه بهترین نتیجه را بگیرید.

   در درجه اول اگر بینی شما فقط دچار اشکال در قوز است می توانید گزینه هایی که بدون بیهوشی فقط قوز برداشته می شود را انتخاب نمایید.

کلیک کنید←سوهان کشیدن قوز بینی در مطب

اگر مشکل بینی شما نقص در نوک بینی است می توانید عمل تیپ پلاستی یا جراحی تنها روی نوک بینی را  که این مورد هم بدون بیهوشی است را انتخاب نمایید.

کلیک کنید←عمل تیپ پلاستی چیست؟

اما اگر همه قسمتهای بینی شما نیاز به کار داشته باشد باید عمل بینی کامل یا رینوپلاستی انجام دهید.عمل بینی رینوپلاستی

   دراین شرایط توصیه می شود که با مراجعه حضوری به جراحی که انتخاب نموده اید و بیان نمودن وضعیت مالی خود از او استمداد بطلبید.

  مطمئن باشید با توجه به هزینه های زیاد کلینیک ها و بیمارستان ها ، وی تا جایی که امکان داشته باشد به شما کمک خواهد کرد.

  نکته مهمی که باید بدانید این است که گاهی اوقات ارزانی حکمت دارد و آن این است که پزشک مربوطه متخصص  این امر نیست  ویا اصلا متخصص نیست و در مواردی اصلا پزشک نیست.

به دقت در مورد تخصص پزشک خود بررسی نمایید و بدانید که فقط متخصص گوش حلق ، بینی و جراح سر وگردن  مثل دکتر لاجوردی و همکارانشون مجاز به این عمل هستند و همچنین  عزیزان جراح پلاستیک و متخصصین فک وصورت که در مورد اخیر این عزیزان دندانپزشکانی بوده اند که تخصص فک وصورت گرفته اند نیز از نظر قانونی مجاز به عمل جراحی بینی هستند.

 Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
internal_server_error <![CDATA[وردپرس &rsaquo; خطا]]> 500