عمل بینی رینوپلاستی

عمل بینی    

 نکات آموزشی  رینوپلاستی: گام به گام

 

     عمل بینی (در اصطلاح رینوپلاستی نامیده می شود):
نوعی جراحی بینی است که شکل بینی را تغییر داده یا عملکرد آن را بهبود می بخشد. این عمل را می توان به دلایل پزشکی انجام داد:

از قبیل اصلاح مشکلات تنفسی مربوط به بینی یا تصحیح آسیب ناشی از تصادفات  یا
نقایص زایمان، همچنین عمل بینی می تواند به دلایل زیبایی صورت گیرد، که شکل و ظاهر بینی را تغییر می دهد.


تصمیم گیری در مورد عمل  بینی :

اگر در مورد عمل بینی  مشغولیت فکری دارید، با جراح خود ملاقات کنید تا آن را مورد بحث قرار دهید. در طی آن جلسه، درباره اهداف خود صحبت کنید و به پزشک بگویید که چه چیزی در مورد بینی تغییر می کند و چگونه می خواهید آن را تغییر دهید. به یاد داشته باشید که هیچ چیز در دنیا بدون نقص نیست. هرچند جراحی می تواند ویژگی های صورت را افزایش دهد و زیبایی منحصر به فرد و زیبایی شما را تأیید کند. جراح پلاستیک بینی می تواند ویژگی های صورت را به شما نشان دهد که شما را منحصر به فرد می کند و به شما می گوید که چگونه می تواند تغییرات ظاهر شما را بهبود می بخشد. در ادامه مطلب ممکن است شما دوست داشته باشید جراح ساختار بینی و دیگر ویژگی های صورت را ارزیابی کند. پس از این ارزیابی، او می تواند به شما بگوید که انتظارات شما واقع بینانه است. جراح همچنین سلامت کلی شما را در نظر می گیرد و باید با خطرات، زمان بهبودی مربوطه با شما صحبت کند. تکنیک های مختلفی برای تغییر شکل بینی وجود دارد. هنگامی که تصمیم به پیش بروید، جراح شما باید دقیقا آنچه را که او پیشنهاد می دهد توصیف کند. اگر بیمه درمانی دارید، حتما قبل از اینکه با بیمه گر خود صحبت کنید، می دانید چه چیزی پوشش داده شده و چه چیزی باید پرداخت شود. بیمه درمانی معمولا برای روشهایی که فقط به دلایل زیبایی انجام می شود، پرداخت نمی شود.

رینوپلاستی: عمل بینی معمولا به عنوان یک فرآیند سرپایی انجام می شود، به این معنی که هیچ اقامت یک شبه وجود ندارد. بیهوشی عمومی یا موضعی دریافت خواهید کرد.(موضعی در موارد تیپ پلاستی یا برداشتن قوز بینی)

 

سوهان کشیدن قوز بینی در مطب

عمل تیپ پلاستی چیست؟

در طول یک عمل، جراح بافت نرم و غضروفها را دستکاری می کند. در موارد سخت تر، جراح نیز ممکن است از پیوندهای زیاد غضروفی استفاده نماید. سپس جراح، استخوان و غضروف درونی را شکل می دهد تا شکل ظاهری بیشتری داشته باشد.

در نهایت آتل(اسپلینت) داخلی وخارجی قرار می دهد.   

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »