عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی

عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی

عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی : افرادی که تصمیم به انجام جراحی بینی دارند بخصوص آن دسته از زیباجویانی که از بیهوشی واهمه دارند ، همواره درصدد یافتن راهی هستند که بتوانند بدون نیاز به بیهوشی نسبت به انجام این عمل جراحی اقدام نمایند.

لذا غالبا اولین پرسشی که این افراد با آن مواجه هستند ، این است که آیا جراحی بینی بدون بیهوشی امکان پذیر است ؟

در راستای پاسخ به این پرسش ، قصد داریم در مقاله پیش رو ؛ به اختصار ، اطلاعاتی در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی

جراحی بینی بدون بیهوشی

ترس از بیهوشی به عنوان یکی از مهم ترین عوامل بازدارنده عمل بینی محسوب می گردد که امروزه با پیشرفت علوم پزشکی و ورود جدیدترین تکنولوژی ها به این عرصه ، جراحی بین بدون بیهوشی تحقق یافته است.

از دکتر لاجوردی می توان به عنوان یکی از پزشکانی که به صورت کاملا اختصاصی در این راستا فعالیت دارند ، یاد کرد.

دکتر لاجوردی از جمله جراحان حاذق در این حوزه هستند که تمامی اعمال زیبایی بینی را با بیحسی موضعی و بدون بیهوشی به انجام می رسانند و می توان گفت در نوع خود بی نظیرند.

سبکی که دکتر لاجوردی بهترین جراح بینی با تکنیک بدون بیهوشی ؛ در این راستا معرفی نموده اند ، دلارا نام دارد که بدون بیهوشی و با بیحسی موضعی انجام گرفته و مشابه دندانپزشکی است به طوری که شخص جهت انجام آن حتی می تواند صبح با هواپیما از شهر محل اقامت خود بیاید و عصر با حال خوب و در حالی که‌ اجازه پرواز به وی داده می شود بازگردد.

DLARA

Dr Lajevardi

Awake rhinoplasty without Anesthesia

عمل بینی با بیهوشی بهتر است یا بی حسی ؟

سوال بعدی که ممکن است ذهن این افراد را درگیر کند ، این است که برای انجام جراحی بینی ، بیهوشی بهتر است با بیحسی ؟

در جواب این پرسش ؛ باید گفت که قاعدتا استفاده از بیحسی در قیاس با بیهوشی به مراتب دارای خطرات و عوارض کمتری بوده و برای این که فرد زیباجو ، متوجه فرآیند عمل نشده و از این حیث نیز دچار واهمه نگردد ؛ می توان برای وی از داروی آرامبخش استفاده کرد تا خوابی آرام و راحت را در حین عمل بینی بدون بیهوشی تجربه کند.

لازم به ذکر است در جراحی زیبایی بینی با بیحسی ، فرد پس از تزریق داروی بیحسی ؛ هیچ دردی حتی در لحظه جمع کردن بخش استخوانی بینی احساس نخواهد کرد.

عمل بینی بدون بیهوشی در تهران

جراحی بینی بدون بیهوشی ، هیچ تفاوتی با رینوپلاستی کامل ندارد و از طریق آن می توان به رفع ایرادات بینی پرداخته و قوز بینی ، انحراف بینی ، کجی بینی ، کوچک یا بزرگ بودن بیش از حد بینی و غیره را برطرف ساخته و نهایتا فرم ظاهری بینی را بهبود بخشید.

دکتر سید محمد لاجوردی جراح بینی در تهران ، از برجسته ترین متخصصین عمل زیبایی بینی در استان تهران می باشند که با اتکا بر تسلط بالایی که به تمام ریزه کاری های عمل رینوپلاستی بدون بیهوشی دارند ؛ بهینه ترین نتایج را با انجام عمل بینی با بیحسی برای عده کثیری از متقاضیان این روش جراحی به ارمغان آورده اند.

لذا می توان اذعان نمود که دکتر لاجوردی در زمینه عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی ؛ نه تنها انحصارا در ایران ، بلکه در دنیا جزو پیشتازان بوده و مورد توجه پزشکان و بیماران واقع گردیده اند.

تیپ پلاستی بدون بیهوشی

در جراحی تیپ پلاستی ، جراح به منظور ایجاد تغییرات لازم بر روی بخش استخوانی – غضروفی نوک بینی بیمار ؛ از داخل بینی اقدام به اعمال اصلاحات مورد نظر نموده و بخیه ها را نیز در داخل بینی ایجاد می کند و بدین ترتیب در پایان جراحی شاهد هیچ گونه اثری از جراحی نخواهیم بود.

البته شایان ذکر است که تنها افراد کمی از تیپ پلاستی جواب می گیرند و هیچ چیز جای جراحی کامل بینی یا رینوپلاستی را نمی گیرد.

لذا توجه داشته باشید که تیپ پلاستی یک عمل ناقص است و در هیچ کجای دنیا انجام نمی شود ؛ دکتر لاجوردی متخصص جراحی زیبایی بینی ، از معدود پزشکانی هستند که عمل کامل بینی را با بیحسی انجام می دهند و کلیه انحراف های داخلی و خارجی بینی را نیز طی جراحی بینی بدون بیهوشی ، اصلاح می نمایند.

هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی

هزینه عمل زیبایی بینی با بیحسی و بدون بیهوشی با توجه به عوامل متعددی تعیین می گردد ؛ لذا قیمت این جراحی در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود.

بهجویان محترم ؛ باید به منظور کسب اطلاع از قیمت عمل بینی بدون بیهوشی به مطب متخصص جراحی زیبایی بینی مراجعه نمایند تا پس از آنالیزهای لازم از هزینه نهایی عمل ، مطلع گردند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »