عمل زیبایی لاله گوش

عمل زیبایی لاله گوش

عمل زیبایی لاله گوش که در اصطلاح به آن اتوپلاستی می گویند، یک عمل زیبایی می باشد که به جهت تغییر اندازه، موقعیت، تناسب گوش با دیگر اجزای سر و صورت انجام می شود.

نتیجه  این جراحی به تغییرات مورد نظر بیمار بستگی دارد، اما در حالت کلی این جراحی باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شود، کاهش یا ازدست دادن اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان بسیار شایع می باشد به همین دلیل این جراحی برای این دسته از افراد بسیار مناسب است.

چه زمانی لازم به جراحی زیبایی گوش می باشد؟

اگر گوش های فرد از دو طرف سر به مقدار زیادی بیرون زده باشد یا به عبارت دیگر گوش بزرگ و برجسته باشد، می توان توسط عمل پینینگ، لاله گوش را صاف و آن را هم سطح با سر نمود. اگر یکی از گوش ها بالاتر از دیگری قرار داشته باشد، می توان با استفاده از عمل اصلاح موقعیت گوش، تقارن را بین گوش ها در دو طرف سر به وجود آورد. گوش هایی که اندازه خیلی بزرگ یا غیرطبیعی دارند را هم می توان در با یک عمل مجزا یا همراه با دیگر مشکلات گوش آن را برطرف کرد.

هزینه عمل زیبایی گوش

لازم به ذکر است که بیمه در صورتی هزینه عمل جراحی گوش را تقبل می کند که منظور از انجام آن ، اصلاح عملکرد گوش ها باشد و در غیر این صورت هزینه ای را متقبل نخواهد شد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »