عمل زیبایی لاله گوش

عمل زیبایی لاله گوش

عمل زیبایی لاله گوش که در اصطلاح به آن اتوپلاستی می گویند، یک عمل زیبایی می باشد که به جهت تغییر اندازه، موقعیت، تناسب گوش با دیگر اجزای سر و صورت انجام می شود.

نتیجه  این جراحی به تغییرات مورد نظر بیمار بستگی دارد، اما در حالت کلی این جراحی باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شود، کاهش یا ازدست دادن اعتماد به نفس در کودکان و نوجوانان بسیار شایع می باشد به همین دلیل این جراحی برای این دسته از افراد بسیار مناسب است.

چه زمانی لازم به جراحی زیبایی گوش می باشد؟

اگر گوش های فرد از دو طرف سر به مقدار زیادی بیرون زده باشد یا به عبارت دیگر گوش بزرگ و برجسته باشد، می توان توسط عمل پینینگ، لاله گوش را صاف و آن را هم سطح با سر نمود. اگر یکی از گوش ها بالاتر از دیگری قرار داشته باشد، می توان با استفاده از عمل اصلاح موقعیت گوش، تقارن را بین گوش ها در دو طرف سر به وجود آورد. گوش هایی که اندازه خیلی بزرگ یا غیرطبیعی دارند را هم می توان در با یک عمل مجزا یا همراه با دیگر مشکلات گوش آن را برطرف کرد.

هزینه عمل زیبایی گوش

هزینه این جراحی به عواملی بستگی دارد که شامل:

  • هزینه دستمزد جراح
  • هزینه بیمارستان یا مرکز جراحی زیبایی گوش
  • هزینه بیهوشی
  • هزینه دارو ها
  • پوشش های پس از جراحی زیبایی گوش
  • هزینه آزمایش های پزشکی برای عمل زیبایی گوش، می باشد.

بیشتر بیمه ها ، هزینه های مربوط به اعمال جراحی الکتیو، عوارض آن ها، جراحی های ثانویه برای بهبود ظاهری گوش ها را پرداخت نمی کنند .

بیمه ها هزینه جراحی را قبول می کنند که جهت اصلاح عملکرد گوش ها باشد در غیر این صورت هزینه ای را متقبل نمی شوند.

شما عزیزان می توانید برای این که اطلاعات کافی درباره این جراحی به دست بیاورید برای یک جلسه مشاوره با آقای دکتر سید محمد لاجوردی از طریق شماره هایی که در سایت وجود دارند با منشی هماهنگ کنید.

دکتر سیدمحمد لاجوردی

دکتر سید محمد لاجوردی متخصص گوش، حلق، بینی و جراح بینی

برای پرسش از دکتر بر روی لینک مشاوره پزشکی کلیک کنید.

دکتر سیدمحمد لاجوردیFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
وردپرس › خطا

یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.