قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی چقدر است ؟

قیمت جراحی بینی : جراحی زیبایی بینی ؛ از جمله جراحی های حساس و پیچیده محسوب می گردد که انجام موفقیت آمیز آن ، نیازمند تخصص و دانش بالای جراح بینی می باشد.

متاسفانه به وفور ، شاهد آن هستیم که بسیاری از علاقمندان به جراحی بینی از این مسئله مهم ؛ اغماض کرده و تنها به دنبال یافتن جراحی هستند که با حداقل هزینه ممکن ، بینی آن ها را جراحی نماید.

این دسته از افراد باید توجه داشته باشند که چشم پوشی از تبحر و توانمندی جراح بینی ، ممکن است آن ها را متحمل عوارض متعددی نماید و حتی در بسیاری از موارد می تواند ، سبب لزوم انجام جراحی بینی ترمیمی شده و در نتیجه سبب پرداخت هزینه های هنگفت گردد.

از این رو توصیه می شود زیباجویان محترمی که تمایل به انجام جراحی زیبایی بینی دارند ، پیش از هر چیز نسبت به انتخاب جراح بینی دقت کنند و پزشکی را انتخاب نمایند که با نوین ترین تکنیک های این حوزه آشنایی داشته و از توانایی بکارگیری آن ها نیز برخوردار باشد ؛ به طوری که با ایجاد حداقل عوارض ، بهترین نتایج را برای مراجعین خود رقم بزند.

لازم به ذکر است که هزینه جراحی بینی ترمیمی به مراتب بالاتر از قیمت جراحی بینی اولیه می باشد ؛ زیرا به دلیل تغییراتی که طی جراحی قبلی بر روی بینی بیمار ایجاد شده ، در جراحی ترمیمی ؛ جراح با محدودیت هایی مواجه خواهد شد.

تا جایی که در برخی موارد ممکن است به منظور اصلاح و بهبود فرم بینی ، ملزم به استفاده از غضروف گوش یا دنده بیمار گردد ؛ در نتیجه ، این موارد سبب افزایش هزینه جراحی ترمیمی بینی خواهند شد.

قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی در سال جاری چقدر است ؟

طی سال های اخیر ، شاهد افزایش قیمت تجهیزات و ادوات پزشکی و همچنین متریال مورد استفاده در آن هستیم ، قاعدتا این مسئله بر روی هزینه اعمال جراحی ؛ بخصوص جراحی های زیبایی نیز اثرگذار است و منجر به افزایش قیمت آن ها می گردد.

متاسفانه این موضوع ، سبب سوء استفاده برخی سودجویان یا به عبارتی دلالان شده است ؛ تا جایی که برخی از متخصصین کم تجربه ، قیمت های بسیار نازلی را برای انجام جراحی بینی عنوان می کنند که طبیعتا این هزینه ها با پیچیدگی جراحی بینی منافات داشته و در نتیجه جراحان مجرب و با سابقه ، هرگز چنین قیمت هایی را منطقی ندانسته و آن را تبلیغی کذب می دانند که تنها با هدف دستیابی به منافع مالی پزشک مطرح می شود و سلامت بیمار در آن جایی ندارد.

البته توجه داشته باشید که موارد فوق ؛ هرگز دالّ بر این نیست که اخذ هزینه های گزاف در قبال جراحی بینی ، امری منطقی است.

در مقابل ، باید توجه داشت که قیمت های نازل نیز شبهه برانگیز می باشند ؛ لذا متقاضیان جراحی بینی جهت حصول نتایج مطلوب از این عمل جراحی ، به هیچ وجه نباید درگیر ارزانی قیمت شوند.

دکتر سید محمد لاجوردی متخصص جراحی زیبایی بینی و از برجسته ترین جراحان بینی استان تهران می باشند.

ایشان علیرغم برخورداری از تجارب چندین ساله خود در این حوزه ، سعی دارند هزینه های جراحی خود را با عرف جامعه و توان مالی اکثریت مردم انطباق داده و در عین حال ، بهینه ترین نتایج را برای مراجعین محترم خود به ارمغان آورند.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Translate »