لیفت بینی

درباره لیفت بینی

طی سال های اخیر ، واژه لیفت بینی بسیار به گوش می خورد و در جامعه ما بر سر زبان ها افتاده است. ليفت بيني ؛ نوعی عمل بینی محسوب می شود که به منظور اصلاح عیوب نوک بینی و رفع افتادگی موجود در نوک بینی مورد استفاده قرار می گیرد.

لیفت بینی با روش های مختلفی ؛ اعم از ليفت بيني با نخ و ليفت بيني با جراحی قابل انجام است.

جهت کسب آگاهی کافی در این خصوص ، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

ليفت بيني با نخ

برخی از علاقمندان به جراحی بینی به دو دلیل ؛ یکی ترس از جراحی و بیهوشی و دیگری ارزان بودن تکنیک ليفت بيني با نخ ، از انجام رینوپلاستی کامل منصرف شده و خواستار انجام این تکنیک می باشند.

این دسته از افراد باید توجه نمایند که ليفت بيني با نخ ، از دید اکثر پزشکان و جراحان بینی ؛ صد در صد مردود بوده و مورد تایید نمی باشد.

همچنین توجه نمایید که لیفت بینی با نخ ، دارای نتایج موقتی است. لذا تمام عکس هایی که از نتایج ليفت بيني با نخ وجود دارد ، دقیقا مربوط  به بلافاصله پس از انجام لیفت با نخ یا این که کمتر از 2 هفته بعد از زمان انجام این اقدام می باشد.

ليفت بيني

ليفت بيني با جراحي

ليفت بيني با جراحی در مورد افرادی که نیاز به جراحی کامل ندارند و فقط نوک بینی نازیبا دارند ، قابل انجام می باشد.

در این روش که با بیحسی موضعی انجام می شود ، افتادگی نوک بینی مرتفع شده و در واقع نوک بینی به طور دائمی بالا آورده می شود ؛ لذا لیفت بینی با جراحی در قیاس با ليفت بيني با نخ که طول عمر کوتاهی دارد و به  هیچ وجه مورد تایید نیست ، گزینه بسیار ایده آلی محسوب می شود.

لیفت بینی که در مرکز آقای دکتر لاجوردی انجام می شود ؛ لیفت با جراحی یا همان تیپ پلاستی است و اثر مادام العمر و دائمی دارد.

لازم به ذکر است که در این روش ، قوز بینی نیز تا پنج میلی متر برداشته می شود. بنابراین لیفت بینی در روش دکتر لاجوردی همان تیپ پلاستی با بیحسی موضعی محسوب می شود.

در انتها ذکر این نکته را حائز اهمیت می دانیم که لیفت بینی با نخ یک روش بسیار موقت بوده و نوعی کار غیر اخلاقی محسوب می گردد.

Translate »