مزایای لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد

مزایای لیزر موهای زائد : داشتن موهای زائد زیاد، هم برای خانم‌ ها و هم برای آقایان ناخوشایند است همچنین از بین بردن این موها به روش‌های معمول می‌تواند کار بسیار دشواری می باشد. لیزر موهای زائد روشی سریع، ساده، بدون درد جهت از بین بردن موهای زائد به صورت دائمی است.

لیزر موهای زائد صورت و بدن یک روش دائمی و بی خطر جهت از بین بردن و برطرف کردن موهای زاید بدن و صورت می باشد.

این روش بهترین راه درمان موهای زائد در تمام نواحی بدن و صورت که شامل چانه، پشت لب، گونه، گردن، دست، پا، کمر و … می شود، می باشد.

 

مزایای لیزر موهای زائد

 

مزایای لیزر موهای زائد

  • لیزر موهای زائد تنها روش اثبات ‌شده جهت از بین بردن موهای زائد صورت و بدن آن هم به صورت دائمی می باشد.
  • لیزر موهای زائد برخلاف دیگر روش ها، موهای زائد را به صورت دائمی ازبین می برد، آمار نشان می‌دهد که 95 _ 60 درصد از موهایی که لیزر شده‌ اند به صورت دائمی از بین می‌روند.
  • لیزر، روشی بسیار مؤثر جهت از بین بردن موهای زیر پوستی است، حتی بر اثر رشد مو در زیر پوست با جوش‌ های قرمز و ریز پوستی روبه رو نخواهید شد.
  • ‌اشعه لیزر از لایه خارجی پوست عبور می‌کند به همین دلیل می‌تواند موهایی که در حال رشد هستند و هنوز از پوست خارج نشده‌اند را از بین ببرد و جلوی رشد آن‌ها را نیز بگیرد، این موضوع موجب نرم شدن و لطیف شدن هر چه بیشتر پوست می گردد.
  • این روش در مقایسه با روش‌های دیگر، بسیار سریع‌ تر و ساده‌ تر می باشد و به ریکاوری نیز هیچ نیازی ندارد به گونه ای که بلافاصله پس از جلسه درمانی می ‌توانید به فعالیت‌های روزمره خود رسیدگی کنید.
  • این روش بدون درد است و برای تمامی پوست‌ها با رنگ ها و موهای متفاوت قابل استفاده می باشد.
  • لیزر موهای زیر بغل برای رفع تیرگی زیر بغل نیز کاربرد دارد.

هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد به عواملی از جمله وسعت ناحیه ای که تحت درمان است، نوع لیزر، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای وابسته است و برای شخص متفاوت می باشد.

برای مشاوره درباره ی رفع موهای زائد با لیزر و آگاهی از هزینه دقیق لیزر موهای زائد می توانید با شماره هایی که در سایت نوشته شده است تماس بگیرید.

 

دکتر سید محمد لاجوردی

جراح پلاستیک صورت و متخصص گوش، حلق، بینی

______________________________________________________________________________________________________________________________________

سوال هایی درباره لیزر

سوال : چرا بعضی ها با این لیزر دچار سوختگی می شوند؟

پاسخ دکتر لاجوردی : به دلیل استفاده ی نادرست از دستگاه لیزر می باشد.

سوال : آیا لیزر موهای زائد تاتو را پاک می کند؟

پاسخ دکتر لاجوردی : خیر، با لیزر مو نمی توان تاتو را ازبین برد.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
وردپرس › خطا

یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.