مزیت‌های از بین بردن موهای زائد با لیزر

مزیت‌های از بین بردن موهای زائد با لیزر

مزیت‌های از بین بردن موهای زائد با لیزر : تمامی افراد به خصوص خانم ها به دنبال ظاهری آراسته می باشند، یکی از عواملی که موجب آراستگی ظاهر می شود ازبین بردن موهای زائد می باشد. راه های بسیاری برای ازبین بردن موهای زائد وجود دارد اما بهترین و ایمن ترین و کم خطر ترین آن ها لیزر می باشد که در این مقاله بیشتر درباره آن صحبت می کنیم.

 

مزیت‌های از بین بردن موهای زائد

 

مزیت‌های از بین بردن موهای زائد با لیزر

  • استفاده از لیزر برای ازبین بردن موهای زائد احساس خوبی را برای افراد به وجود می آورد، در کل لیزر اعتماد به نفس افراد را بالا می برد.
  • شاید با شنیدن مبلغ لیزر کمی تعجب کنید و با خود بگویی گران است، اما اگر با دقت بیشتری به این قضیه نگاه کنید متوجه می شوید که این روش خیلی به صرفه تر از دیگر روش ها می باشد. زیرا این روش دائمی ولی روش های دیگر موقتی می باشند.
  • یک بار برای زمانی طولانی از زمان خود را صرف انجام لیزر می کنید و برای همیشه از دردسر های موهای زائد آسوده می شوید و دیگر نیازی نیست به صورت مرتب از روش های موقتی استفاده کنید، در کل استفاده از این روش در وقت شما نیز صرفه جویی می شود.
  • استفاده از لیزر برای برطرف کردن موهای زائد دیگر دردسر ها و مشکلاتی مانند رشد مو های زیر پوستی، عفونت، درد را برای شما عزیزان به وجود نمی آورد.
  • این روش دارای تاییده ی سازمان غذا و دارو ی آمریکا است پس با خیالی آسوده این درمان را پیش بگیرید.
  • در بین این همه روش های متفاوت موقتی این روش از همه ایمن تر و کم خطر تر و بی دردسر تر است.
  • با این روش در مدت زمانی کم وسعت زیادی از موهای زائد بدن خود را ازبین می برید.
  • این روش اثر مضری برای پوست شما عزیزان ندارد.
  • قابلیت تنظیم دارد، مطابق با حساسیت محل درمان تنظیم می شود.

قيمت ليزر كردن موهاي زائد

هزینه ی این روش به تعداد شات ها و وسعت محل مورد نظر و … بستگی دارد. این هزینه در همه یکسان نمی باشد و در هر فردی متفاوت است.

برای اطلاع دقیق از این هزینه به مطب دکتر سید محمد لاجوردی مراجعه کنید.

 

 

دکتر سید محمد لاجوردی

جراح پلاستیک صورت و متخصص گوش، حلق، بینی

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

سوالاتی درباره ازبین بردن موهای زائد با لیزر

 

سوال : آیا این روش برای موهای زیر پوستی هم موثر است؟

پاسخ دکتر لاجوردی : بله. این مو ها به دلیل استفاده از روش های موقتی و سنتی به وجود می آیند و بهترین گذینه برای حذف این موهای زیر پوستی لیزر می باشد.

سوال : آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

پاسخ دکتر لاجوردی : این موضوع به نوع پوست و ضخامت موهای بیمار دارد.

سوال : آیا لیزر می توانید بیماری های پوستی به وجود آورد؟

پاسخ دکتر لاجوردی : خیر. مگر این که این روش درمانی در مراکز غیر بهداشتی انجام شود.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
وردپرس › خطا

یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.