ناگفته های هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران

هزینه جراحی زیبایی بینی و انتخاب بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی از جمله مهم ترین مسائل پیش روی افرادی است که به دنبال عمل زیبایی بینی هستند. در این مقاله هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی، هزینه عمل بینی استخوانی و هزینه عمل انحراف بینی در بیمارستان های خصوصی و دولتی ذکر شده است.

هزینه عمل زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

حقیقت آن است که تعرفه جراحی زیبایی بینی درکشور ما بسیار متغیر و وابسته به عوامل زیادی است که از جمله می توان به جراحی در بیمارستان یا مرکز جراحی محدود خصوصی، یا انجام عمل زیبایی بینی در بیمارستان دولتی و حتی مراکز استان ها یا شهرهای کوچک، سابقه ومعروفیت جراح بینی و همچنین مقدار سختی عمل جراحی زیبایی بینی و در نهایت میزان نیازمندی دکتر جراح بینی برای امرارمعاش روزانه و احیانا بدهی بانکی و پرداخت قسط اشاره کرد!

هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی مثل بینی معمولی است. هزینه جراحی پلاستیک بینی بین 2 تا سی میلیون در کشور ما متغیر است. به عنوان مثال هزینه جراحی زیبایی بینی در یک مرکز آموزشی درمانی دولتی مثل بیمارستان امیراعلم تهران یا بیمارستان حضرت رسول(ص) ممکن است حدود 2 میلیون باشد؛ اما انجام همان رینوپلاستی اگر توسط بهترین جراح بینی با شهرت بین المللی انجام شود، تا سی میلیون هم می رسد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که چنین پزشکانی، افتخار کشورمان درمجامع بین المللی هستند و نگارنده، این موضوع را از نزدیک لمس کرده ومی داند که هزینه شرکت دراین مجامع برای آنها بسیار بالا است.

گاهی دکتر جراح بینی مجبور است که بابت بستری بیمار، هزینه زیادی به بیمارستان پرداخت کند؛ به عنوان مثال در برخی بیمارستان های تهران مانند: نیکان، کسری، آتیه و دراصفهان بیمارستان میلاد، ممکن است تا چند میلیون هم برسد؛ این درحالی است که هزینه بستری بیمار برای انجام عمل زیبایی بینی در کلینیک خصوصی در حدود1200000 تومان است.

بهترین جراح بینی

گاهی دکتر جراح بینی کارش بسیارخوب است و قیمت جراحی زیبایی بینی حدود 3.5 میلیون تومان است. این نرخ ممکن است به دو عامل برگردد. اول اینکه مراجعین وی یا اکثر بیماران دکتر زیبایی بینی مذکور، توان بیشترازاین مبلغ راندارند و دوم اینکه بیماران به علت اطلاع از تعرفه دکتر حتی با وجود سخت تر بودن نوع عمل بینی آنها، زیربار پرداخت بیشتر نمی روند.

توجه داشته باشید که بعضی مواقع عمل جراحی بینی بسیار پرکار است و نیاز به برداشتن غضروف گوش یا دنده بیمارمی باشد. در چنین مواردی هزینه جراحی بینی در کلینیک خصوصی از 8 میلیون تا 20 میلیون متغیراست که البته این مقدار، در مراکز دولتی ارزانتر می باشد.

هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی

اگر جراحی زیبایی بینی گوشتی کار زیادتری ببرد، هزینه عمل زیبایی بینی گوشتی ممکن است، بالاتر باشد؛ البته برخی جراحان زیبایی بینی ،قیمت را گران نمی کنند.

هزینه عمل انحراف بینی

هزینه عمل انحراف بینی در مراکز خصوصی چیزی در حدود ۲.۵ تا ۵ میلیون تومان است که این مبلغ در مراکز دولتی کمتر می شود.

بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی چه کسی است؟

دکتر زیبایی بینی

نتیجه اینکه جراحی بینی یک هنراست که نیاز به علم زیاد، تجربه و شم هنری دکتر جراح بینی دارد. بینی نیز عضوی دروسط صورت است که اولین نگاه بیننده به آن می افتد؛ لذا به دلیل اهمیت کار، اگر دکتر زیبایی بینی شما تمام ویژگی های فوق را داشته باشد، معمولا درایران هزینه جراحی زیبایی بینی زیر 6 میلیون تومان نخواهد بود؛ مگراینکه به دلایلی مانند انجام عمل بینی در بیمارستان دولتی و یا رقابت زیاد با سایر جراحان زیبایی بینی، دکتر زیبایی بینی شما چنین عملی را با قیمتی کمتر انجام دهد وگرنه مطمئن باشید که چیزی به نام عمل بینی ارزان با کیفیت بالا، مگر در مواردی که جراح بینی از اساتید دانشگاه یا مراکز دولتی باشد، عنوانی است که می بایست در کتاب خرس ها پرواز می کنند، به دنبال آن باشید!

هزینه جراحی زیبایی بینی درمناطق محروم وشهرهای کوچک که درآمد زندگی مردم زیاد نیست، قطعا کمتر از شهرهای بزرگ است.

بنابراین توصیه می شود قبل از انجام هر نوع عمل بینی از جراحی بینی گوشتی گرفته تا جراحی زیبایی بینی استخوانی حتما تحقیق کرده و در انتخاب جراح مورد نظر که می تواند جراح گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک و یا جراح فک وصورت باشد، دقت کنید تا در آین آشفته بازارجراحی زیبایی بینی خود، این عضو حساس و بسیار تاثیرگذار در زیبایی صورت را به فردی بی تجربه و یا بدون تخصص مربوطه واگذار نکنید و باز هم تاکید می کنم که به دنبال تبلیغاتی همچون جراحی بینی ارزان نباشید؛ چرا که شاید این ارزانی بی حکمت نباشد!

با تشکر

دکترسید محمد لاجوردی دکتر جراح بینی و متخصص گوش، حلق و بینی

عضو رسمی آکادمی پلاستیک صورت آمریکاFatal error: Uncaught Error: Call to undefined function hamyar_faq_clean() in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php:54 Stack trace: #0 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include() #1 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/content.php(281): publisher_get_view('post', '_next_prev_post') #2 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #3 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/views/general/post/style-1.php(63): publisher_get_view('post', 'content') #4 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/includes/libs/bs-theme-core/theme-helpers/core.php(199): include('/home3/drlajeva...') #5 /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher/single.php(19): publisher_get_view('post', 'style-1') #6 /home3/drlajeva/public_html/wp-in in /home3/drlajeva/public_html/wp-content/themes/publisher-child/views/general/post/_next_prev_post.php on line 54
وردپرس › خطا

یک خطای مهم در وب سایت شما رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.