کوچک کردن بینی بدون جراحی

کوچک کردن بینی بدون جراحی

کوچک کردن بینی بدون جراحی : تمایل به زیبایی از از دیرباز تاکنون در تمامی افراد وجود داشته است و از این رو افراد همواره درصدد یافتن راهی جهت بهبود ظاهر خود و افزایش زیبایی چهره می باشند ، امروزه اعمال زیبایی ؛ دسترسی به این مهم را محقق نموده اند.

علوم و تکنولوژی در حال حاضر در همه زمینه های پزشکی از جمله زیبایی ، پیشرفتی چشمگیر داشته و در این راستا بسیار موثر و مثمر ثمر واقع شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که منجر به روی آوری افراد به انجام عمل های زیبایی می شود ، میل به داشتن یک بینی زیبا و بدون نقص می باشد.

روش های مختلفی جهت کوچک کردن بینی بدون جراحی وجود دارد که تیپ پلاستی یکی از کارآمدترین و پرطرفداراترین روش های کوچک کردن بینی بدون جراحی می باشد و قاعدتا افرادی که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند می توانند با انجام این روش ، به نتایج ایده آل خود دست یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش تیپ پلاستی ، تا پایان مقاله ما را همراهی فرمایید.

البته لازم به ذکر است که با تزریق ژل نیز می توان اشکالات خفیف بینی را برطرف کرد که ما در انتهای مقاله به صورت اختصار ، به شرح توضیحاتی در ارتباط با این روش نیز پرداخته ایم.

 

عمل تیپ پلاستی

به طور کلی ، تیپ پلاستی یک روش زیبایی است که به منظور رفع ایرادات و نواقص نوک بینی ( از طریق کاهش و تعدیل غضروف های بینی ) و همچنین پیشگیری از افزایش بیش از حد ارتفاع بینی مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت با اصلاح عیوب نوک بینی و ایجاد یک ارتفاع قابل قبول در بینی و حفظ مسیر هوایی بینی به زیبایی شکل بینی می انجامد.

کاندیدای مناسب عمل تیپ پلاستی

در ابتدا باید خاطر نشان نمود که انجام عمل تیپ پلاستی برای همه افراد ممکن نیست و از این رو توصیه می شود پیش از اقدام به انجام آن ، با پزشک متخصص در این رابطه مشاوره نمایید.

در حالت کلی ، انجام عمل تیپ پلاستی برای افراد زیر می تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

افرادی که پل بینی آن ها دارای برجستگی خفیف تا متوسط است.

افرادی که نوک بینی آن ها دچار عدم تقارن بوده یا این که با انحراف نوک بینی مواجه هستند.

افرادی که به داشتن یک بینی سربالا ، تمایل دارند.

افرادی که با وجود انجام جراحی بینی ، هنوز از ظاهر بینی شان راضی نیستند و قصد دارند کوچک کردن بینی بدون جراحی و پرداخت هزینه های گزاف را تجربه کنند.

مزایای عمل تیپ پلاستی

هزینه عمل تیپ پلاستی ، به مراتب کمتر از جراحی بینی است.

لازم به ذکر است که افزایش سن و به دنبال آن تحلیل آرواره ها و کاهش ارتفاع فک بالا و پایین و دیگر عوامل ؛ می توانند منجر به افتادگی نوک بینی ، شوند.

عمل تیپ پلاستی می تواند افتادگی نوک بینی را در افرادی که با این مشکل مواجه هستند برطرف کرده و آن را سربالاتر نماید.

دوران نقاهت عمل تیپ پلاستی در قیاس با روش های جراحی ، بسیار کوتاه تر بوده و افراد در کمترین زمان می توانند به زندگی روزمره خود بازگردند.

این روش نیاز به آتل خارجی ندارد ، زیرا استخوان در این روش شکسته نمی شود ؛ بنابراین کبودی ندارد و ورم نوک بینی هم کمتر است.

اصلاح ایرادات بینی با تزریق ژل

لازم به ذکر است که از تزریق ژل می توان برای رفع فرورفتگی های بینی و همچنین صاف کردن قوز بینی و به طور کلی مشکلات جزئی بینی استفاده نمود.

توجه داشته باشید که ماندگاری این روش ، دائمی نبوده و به مرور زمان و با جذب ژل به بدن ؛ از بین می رود.

همچنین استفاده از ژل برای رفع عیوب بینی ، در بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی کاربرد بیشتر و موثرتری دارد.

در برخی موارد شاهد تبلیغاتی در زمینه لیفت بینی با نخ هستیم که باید گفت ، لیفت با نخ هم علمی نبوده و به هیچ وجه توصیه نمی شود.سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
اسم قطره ای که در برنامه رادیو سلامت فرمودین

سلام. خسته نباشید
من صحبت های ارزشمندتون در برنامه رادیو سلامت رو گوش کردم کامل. اونجا در حالت کلی از قطره ای نام بردین که درمان رینیت آلرژیک هستش ولی اسم دقیقشو نگفتین. من اول فکر میکردم سینوزیت دارم چون سرماخوردگی هام خیلی طولانی میشه. از بعد از آموزشی سربازیم در دی ماه 1390 که اونجا 55 روز مداوم سرماخوردگی داشتم، این مشکل بوجود اومد و سال به سال بدتر شد و در حال حاضر ریزش پشت حلقم به حدی آزاردهندست که نمیتونم تحملش کنم. 24 ساعته مخاط بینی ترشح میکنه! سی تی اسکن سینوس هم دادم و در گزارشش نوشته شده همه چیز نرماله!
مشاهده پاسخ دکتر
2
سوهان کشی بینی

سلام دکتر.خسته نباشید
من دوسال پیش جراحی زیبایی بینی داشتم.بعدازمدتی روی بینی ام کیست دراومد.الان که کیست روکامل برداشتم.یه استخوان سمت راست بینی ام دراومده.آیا امکان رفع آن باسوهان کشیدن بصورت سرپایی هست؟
هزینه لش چقدر میشه؟
مشاهده پاسخ دکتر
3
گرفتگی بینی

باعرض سلام وخسته نباشین جناب آقای دکتر لاجوردی.
بنده چندین سال است گرفتگی بینی دارم.چندین بار به دکتر مراجعه کردم.یکی گفت آلرژی - یکی گفت تیغه بینی . مشهد کلنینگ امام رضارفتم گفت هیچی نداری. تست آلرژی دادم .دارو استفاده کردم .بهبود نیافتم.خودم شهرستان گنبدی هستم.خواهشمندم لطفا راهنماییم کنیدکه چکارکنم.ممنون میشم جواب بدین.
مشاهده پاسخ دکتر
4
هزینه عمل بینی

سلام. خسته نباشید.. آقای دکتر این بار دومه که خدمت شماپیام میزارم چون جواب ندادین. وضعیت وفرم بینیم ناجوره و زشتی خاصی توی صورتم گذاشته البته دوبارم شکستگی جزئی داشته. همین بدفرمیش تاثیرمنفی توی سرنوشتمم گذاشته. متولد 60 هستم ولی همچنان مجرد😔. زلزله زده هستیم و دوساله توی کانکس زندگی میکنیم شرایط مالی نامناسبی داریم که نتونستم تا حالا کاری انجام بدم برای خودم. آیا شما میتونید کمکم کنید؟ مشاهده پاسخ دکتر
5
عمل بینی

سلام آقای دکتر.خداقوت.من بینیم واقعا مشکل داره وهمین بدترکیبیش تاثیرگذاشته توزندگیم.ازنظرمالی اصلا توان جراحی ندارم.البته 2بارهم شکسته وفکرمیکنم از اونم هست.امکانش هست که شما این عمل را برام انجام بدین؟ مشاهده پاسخ دکتر
6
امکان اصلاح قوز مختصر بینی با روش ریسپینگ

با سلام وقت بخیر
دکتر میخواستم ببینم من میتونم با روش ریسپینگ یا همون( اصلاح قوز مختصر بینی با سوهان) قوز بینیم رو بدون نیاز به رینوپلاستی و جراحی باز درست کنم
یعنی فقط به روش بسته و با بیحسی موضعی یه سوهان بهش بکشید
مشاهده پاسخ دکتر
7
ورزشه بوکس

من بوکس تمرین میکنم،
غضروفه بینیم شکسته اگر تیپ پلاستی انجام بدم دیگه نباید
ورزشمو ادامه بدم؟
چون استخوان نمیشکنه این سوالو مطرح کردم.
واینکه انحرافه غضروفه بینی قابله حل هست با تیپ پلاستی؟
مشاهده پاسخ دکتر
8
تیپ پلاستی

سلام خسته نباشید آقای دکتر،من زهرا نارویی بیستودو ساله تقریبا ،بینی درازی دارم که با این موضوع مشکلی ندارم اما سوراخای بینیم از نمای نیم رخ و نوک بینیم بزرگه بدون دستکاری استخون امکانش هست برای من کاری انجام بدین ؟لطفا؟چون از بیهوشی بر حذرم مشاهده پاسخ دکتر
9
ریسپینگ

سلام. ازونجاییکە سایز بینیم نسبت بە صورتم کوچیکه و نمیخوام رینو پلاستی کنم، آیا قوز بینیم از طریق ریسپینگ و بدون بیهوشی برداشته میشه؟ هزینهش؟. سپاس مشاهده پاسخ دکتر
10
آشنایی با تیپ پلاستی

باسلام در تیپ پلاستی دوره نقاهت آن چطور هست ؟آیا مشکل گرفتگی بینی بوجود میاد دراین نوع عمل؟و اگر کمی قوزبینی داشته باشم میشه با این روش برطرف کرد؟واگر عکس بینیمو بفرستم میتونید راهنماییم کنید چه نوع عملی و با عوارض کمتر مناسب بینی من هست؟چون من در اصفهان هستم مشاهده پاسخ دکتر
1 2 3 4 5 6 7 8 9 همه