کوچک کردن بینی بدون جراحی

کوچک کردن بینی بدون جراحی

کوچک کردن بینی بدون جراحی : تمایل به زیبایی از از دیرباز تاکنون در تمامی افراد وجود داشته است و از این رو افراد همواره درصدد یافتن راهی جهت بهبود ظاهر خود و افزایش زیبایی چهره می باشند ، امروزه اعمال زیبایی ؛ دسترسی به این مهم را محقق نموده اند.

علوم و تکنولوژی در حال حاضر در همه زمینه های پزشکی از جمله زیبایی ، پیشرفتی چشمگیر داشته و در این راستا بسیار موثر و مثمر ثمر واقع شده اند.

یکی از مهم ترین مسائلی که منجر به روی آوری افراد به انجام عمل های زیبایی می شود ، میل به داشتن یک بینی زیبا و بدون نقص می باشد.

روش های مختلفی جهت کوچک کردن بینی بدون جراحی وجود دارد که تیپ پلاستی یکی از کارآمدترین و پرطرفداراترین روش های کوچک کردن بینی بدون جراحی می باشد و قاعدتا افرادی که از ظاهر بینی خود ناراضی هستند می توانند با انجام این روش ، به نتایج ایده آل خود دست یابند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش تیپ پلاستی ، تا پایان مقاله ما را همراهی فرمایید.

البته لازم به ذکر است که با تزریق ژل نیز می توان اشکالات خفیف بینی را برطرف کرد که ما در انتهای مقاله به صورت اختصار ، به شرح توضیحاتی در ارتباط با این روش نیز پرداخته ایم.

 

عمل تیپ پلاستی

به طور کلی ، تیپ پلاستی یک روش زیبایی است که به منظور رفع ایرادات و نواقص نوک بینی ( از طریق کاهش و تعدیل غضروف های بینی ) و همچنین پیشگیری از افزایش بیش از حد ارتفاع بینی مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت با اصلاح عیوب نوک بینی و ایجاد یک ارتفاع قابل قبول در بینی و حفظ مسیر هوایی بینی به زیبایی شکل بینی می انجامد.

کاندیدای مناسب عمل تیپ پلاستی

در ابتدا باید خاطر نشان نمود که انجام عمل تیپ پلاستی برای همه افراد ممکن نیست و از این رو توصیه می شود پیش از اقدام به انجام آن ، با پزشک متخصص در این رابطه مشاوره نمایید.

در حالت کلی ، انجام عمل تیپ پلاستی برای افراد زیر می تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

افرادی که پل بینی آن ها دارای برجستگی خفیف تا متوسط است.

افرادی که نوک بینی آن ها دچار عدم تقارن بوده یا این که با انحراف نوک بینی مواجه هستند.

افرادی که به داشتن یک بینی سربالا ، تمایل دارند.

افرادی که با وجود انجام جراحی بینی ، هنوز از ظاهر بینی شان راضی نیستند و قصد دارند کوچک کردن بینی بدون جراحی و پرداخت هزینه های گزاف را تجربه کنند.

مزایای عمل تیپ پلاستی

هزینه عمل تیپ پلاستی ، به مراتب کمتر از جراحی بینی است.

لازم به ذکر است که افزایش سن و به دنبال آن تحلیل آرواره ها و کاهش ارتفاع فک بالا و پایین و دیگر عوامل ؛ می توانند منجر به افتادگی نوک بینی ، شوند.

عمل تیپ پلاستی می تواند افتادگی نوک بینی را در افرادی که با این مشکل مواجه هستند برطرف کرده و آن را سربالاتر نماید.

دوران نقاهت عمل تیپ پلاستی در قیاس با روش های جراحی ، بسیار کوتاه تر بوده و افراد در کمترین زمان می توانند به زندگی روزمره خود بازگردند.

این روش نیاز به آتل خارجی ندارد ، زیرا استخوان در این روش شکسته نمی شود ؛ بنابراین کبودی ندارد و ورم نوک بینی هم کمتر است.

اصلاح ایرادات بینی با تزریق ژل

لازم به ذکر است که از تزریق ژل می توان برای رفع فرورفتگی های بینی و همچنین صاف کردن قوز بینی و به طور کلی مشکلات جزئی بینی استفاده نمود.

توجه داشته باشید که ماندگاری این روش ، دائمی نبوده و به مرور زمان و با جذب ژل به بدن ؛ از بین می رود.

همچنین استفاده از ژل برای رفع عیوب بینی ، در بینی های گوشتی نسبت به بینی های استخوانی کاربرد بیشتر و موثرتری دارد.

در برخی موارد شاهد تبلیغاتی در زمینه لیفت بینی با نخ هستیم که باید گفت ، لیفت با نخ هم علمی نبوده و به هیچ وجه توصیه نمی شود.

Translate »