بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی : چشم ها دریچه ای هستند به جهان هستی و یکی از معیار های اصلی برای تشخیص سن فرد می باشند. به این صورت که اگر به صورت فرد نگاه کنیم و چشم های او خسته و بی رمق باشند، این طور به نظر می رسد که سنش بیشتر از واقعیت است. در این حالت اگر بتوانیم به کمک راهکار های زیبایی شادابی را به چشم ها باز گردانیم، به طبع آن خواهیم توانست ، جوانی را برای فرد به ارمغان آوریم.

امروزه برای جوانسازی چشم ها می توان از روش های جراحی و غیر جراحی استفاده نمود.

بلفاروپلاستی

مقایسه روش های غیر جراحی با جراحی بلفاروپلاستی

  • امروزه شاهد تبلیغات زیادی در رابطه با راه های غیر جراحی همچون پلکسر هستیم، این در حالیست که درباره هیچ یک از این تکنیک ها مطلبی در کتب تخصصی یا مرجع به چشم نمی خورد.
  • اما از دیرباز بهترین روش برای پایین آوردن سن چشم ، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی می باشد.
  • در بلفاروپلاستی علاوه بر خارج کردن کپسول های چربی موجود در زیر پوست ، می توان پوست اضافه ای که در هر دو پلک بالا و پایین وجود دارد را نیز در یک جلسه به طور کامل برداشت.
  • در واقع کپسول های چربی هیچ ارتباطی به چاقی یا لاغری فرد ندارند و به طور معمول دو عدد در پلک بالا و سه عدد در پلک پایین وجود دارند.
  • خارج کردن کپسول های چربی تنها از روش جراحی میسر است و منجر به جوان سازی پلک خواهد شد.
  • متاسفانه روش های غیر جراحی تنها قادر به جمع کردن مقداری از پوست هستند و به طور کلی می توان گفت که در این روش ها ، مهم ترین قسمت بلفاروپلاستی که همان کیسه های چربی هستند، قابل دسترسی نمی باشند.
  • بنابراین در مقایسه روش های جراحی و غیر جراحی می توان این طور نتیجه گرفت که قطعا جراحی ارجح تر از روش های غیر جراحی ای چون پلکسر می باشد، از این رو انجام این روش ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود.
  • یکی دیگر از تفاوت هایی که می توان ذکر کرد، این است که چنانچه بخواهیم در یک جلسه قسمت زیادی از پوست را جمع کنیم، درجه دستگاه باید بسیار بالا باشد که این امر ممکن است موجب سوختگی یا درد بسیار شدید گردد. همچنین برای کسب نتیجه از روش های غیر تهاجمی باید جلسات تکرار شوند. این در حالیست که جراحی بلفاروپلاستی تنها نیاز به یک جلسه درمانی دارد.
دکتر لاجوردی با اشراف کامل به جدید ترین روش های بلفاروپلاستی ، بدون ایجاد افتادگی در ابرو و باقی ماندن آثار جراحی در هر دو پلک ، نتایج رضایت بخش و قابل قبولی برای بیماران خود به ارمغان می آورند.


سیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
ریسپینگ

سلام. ازونجاییکە سایز بینیم نسبت بە صورتم کوچیکه و نمیخوام رینو پلاستی کنم، آیا قوز بینیم از طریق ریسپینگ و بدون بیهوشی برداشته میشه؟ هزینهش؟. سپاس مشاهده پاسخ دکتر
2
آشنایی با تیپ پلاستی

باسلام در تیپ پلاستی دوره نقاهت آن چطور هست ؟آیا مشکل گرفتگی بینی بوجود میاد دراین نوع عمل؟و اگر کمی قوزبینی داشته باشم میشه با این روش برطرف کرد؟واگر عکس بینیمو بفرستم میتونید راهنماییم کنید چه نوع عملی و با عوارض کمتر مناسب بینی من هست؟چون من در اصفهان هستم مشاهده پاسخ دکتر
3
سوهان بینی

سلام آیا بینی هایی که انحراف دارن میتوان با سوهان انحراف آن را برداشت با تشکر. مشاهده پاسخ دکتر
4
جراحی بینی

سلام. وقت بخیر. ببخشید دماغ من یه قوز کوچیک داره و مشکل من همینه. در صورت عمل میخوام قوزش برداشته شه و نوک بینیم حالت بگیره و کمی سربالا بشه. هزینه این عمل چقدر میشه؟
ممنون میشم پاسخ بدید.پاینده باشید
مشاهده پاسخ دکتر
5
جراحی بینی

سلام آقای دکتر
میخواستم بپرسم ورم بینی فقط ورم پوست بینیه یا غصروف ها و استخوان بینی مخصوصا غضروف نوک بینی که مثل سنگ سفت شده هم ورم دارن؟
یه سوال دیگه هم دارم بعد از تزریق تریامسینولون ورم بینیم کمتر شد ولی روی پشت بینیم بالای نوک بینی فرو رفتگی ایجاد شد(از نیمرخ مشخص است) . این فرورفتگی خود به خود پر میشه یا عارضه محسوب میشه؟
ممنون میشم پاسخ بدین
مشاهده پاسخ دکتر
6
ترمیم

سلام.وقت بخیر. جناب دکتر من 3سال پیش بینیم عمل کردم. الان بالای پره ها برامدگی داره. سوراخا کمی نامتقارنه. و یه قوز کوچولی بالای تیغه بینی هست. وبینی کمی افتادگی داره. راه حلش چیست. با سوهان کشی و بدون اتاق عمل میشه کاری کرد. ممنونم مشاهده پاسخ دکتر
7
عمل همزمان بینی و یا لطفت صورت به همراه جراحی لوزه سوم

سلام خسته نباشید آقای دکتر
ببخشید بنده ۳۳ ساله هستم و از کودکی لوزه سوم داشتم و به دلیل مخالفت پدرم برای بیهوشی عمل نشدم و تا الان هر سال کورتون زدم چندین نوبت بستری شدم و حتی لوزه هام عفونت هاش و نه سنگ لوزه دکتر ساکشن شده الانم دکترم برام عمل نوشته و واقعا دیگه از کورتون و بستری شدن و گلودرد و تنفس بد خسته شدم امکانش هست الان که بیهوشی میگیرم بینی ام رو هم همزمان با لوزه عمل کنم و یا حداقل عمل لیفت پیشانی همزمان انجام بدم؟
مشاهده پاسخ دکتر
8
لیفت بینی برای ترمیم

سلام، یکی از سوراخ های بینی من در عمل بالاتر رفته با لیفت میشه اون رو درست کرد. مخصوصا از روبرو مشاهده پاسخ دکتر
9
عمل تیپ پلاستی بینی

سلام خسته نباشید
ببخشید دکتر شما تیپ پلاستي هم انجام ميديدن ؟قیمت رو هم لطف میکنید مرسی .
مشاهده پاسخ دکتر
10
روش جراحی

سلام
خسته نباشید...
یه خلاصه از روند چگونگی سوهان کشیدن قوز بینی بدون باز کردن و بخیه میگید
و هم اینکه من از اتاق عمل میترسم.توی مطب میشه.
یعنی چی حالت خواب یا موضعی.در حین عمل درد حس نمیشه؟؟
مشاهده پاسخ دکتر