ناگفته های هزینه جراحی زیبایی بینی در تهران

هزینه جراحی زیبایی بینی و انتخاب بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی از جمله مهم ترین مسائل پیش روی افرادی است که به دنبال عمل زیبایی بینی هستند. در این مقاله هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی، هزینه عمل بینی استخوانی و هزینه عمل انحراف بینی در بیمارستان های خصوصی و دولتی ذکر شده است.

هزینه عمل زیبایی بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

حقیقت آن است که تعرفه عمل بینی درکشور ما بسیار متغیر و وابسته به عوامل زیادی است که از جمله می توان به جراحی در بیمارستان یا مرکز جراحی محدود خصوصی، یا انجام عمل زیبایی بینی در بیمارستان دولتی و حتی مراکز استان ها یا شهرهای کوچک، سابقه ومعروفیت جراح بینی و همچنین مقدار سختی عمل جراحی زیبایی بینی و در نهایت میزان نیازمندی دکتر جراح بینی برای امرارمعاش روزانه و احیانا بدهی بانکی و پرداخت قسط اشاره کرد!

هزینه جراحی زیبایی بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی مثل بینی معمولی است. هزینه جراحی پلاستیک بینی بین 2 تا سی میلیون در کشور ما متغیر است. به عنوان مثال هزینه جراحی زیبایی بینی در یک مرکز آموزشی  درمانی دولتی مثل بیمارستان امیراعلم تهران یا بیمارستان حضرت رسول(ص) ممکن است حدود 2 میلیون باشد؛ اما انجام همان جراحی زیبایی بینی اگر توسط بهترین جراح بینی با شهرت بین المللی انجام شود، تا سی میلیون هم می رسد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که چنین پزشکانی، افتخار کشورمان درمجامع بین المللی هستند و نگارنده، این موضوع را از نزدیک لمس کرده ومی داند که هزینه شرکت دراین مجامع برای آنها بسیار بالا است.

گاهی دکتر جراح بینی مجبور است که بابت بستری بیمار، هزینه زیادی به بیمارستان پرداخت کند؛ به عنوان مثال در برخی بیمارستان های تهران مانند: نیکان، کسری، آتیه و دراصفهان بیمارستان میلاد، ممکن است تا چند میلیون هم برسد؛ این درحالی است که هزینه بستری بیمار برای انجام عمل زیبایی بینی در کلینیک خصوصی در حدود1200000 تومان است.

بهترین جراح بینی

گاهی دکتر جراح بینی کارش بسیارخوب است و قیمت جراحی زیبایی بینی حدود 3.5 میلیون تومان است. این نرخ ممکن است به دو عامل برگردد. اول اینکه مراجعین وی یا اکثر بیماران دکتر زیبایی بینی مذکور، توان بیشترازاین مبلغ راندارند و دوم اینکه بیماران به علت اطلاع از تعرفه دکتر حتی با وجود سخت تر بودن نوع عمل بینی آنها، زیربار پرداخت بیشتر نمی روند.

توجه داشته باشید که بعضی مواقع عمل جراحی بینی بسیار پرکار است و نیاز به برداشتن غضروف گوش یا دنده بیمارمی باشد. در چنین مواردی هزینه جراحی زیبایی بینی در کلینیک خصوصی از 8 میلیون تا 20 میلیون متغیراست که البته این مقدار، در مراکز دولتی ارزانتر می باشد.

هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی

اگر بینی گوشتی کار زیادتری ببرد، هزینه عمل زیبایی بینی گوشتی ممکن است، بالاتر باشد؛ البته برخی جراحان زیبایی بینی ،قیمت را گران نمی کنند.

هزینه عمل انحراف بینی

هزینه عمل انحراف بینی در مراکز خصوصی چیزی در حدود ۲.۵ تا ۵ میلیون تومان است که این مبلغ در مراکز دولتی کمتر می شود.

بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی چه کسی است؟

دکتر زیبایی بینی

نتیجه اینکه جراحی بینی یک هنراست که نیاز به علم زیاد، تجربه و شم هنری دکتر جراح بینی دارد. بینی نیز عضوی دروسط صورت است که اولین نگاه بیننده به آن می افتد؛ لذا به دلیل اهمیت کار، اگر دکتر زیبایی بینی شما تمام ویژگی های فوق را داشته باشد، معمولا درایران هزینه جراحی زیبایی بینی زیر 6 میلیون تومان نخواهد بود؛ مگراینکه به دلایلی مانند انجام عمل بینی در بیمارستان دولتی و یا رقابت زیاد با سایر جراحان زیبایی بینی، دکتر زیبایی بینی شما چنین عملی را با قیمتی کمتر انجام دهد وگرنه مطمئن باشید که چیزی به نام عمل بینی ارزان با کیفیت بالا، مگر در مواردی که جراح بینی از اساتید دانشگاه یا مراکز دولتی باشد، عنوانی است که می بایست در کتاب خرس ها پرواز می کنند، به دنبال آن باشید!

هزینه جراحی زیبایی بینی درمناطق محروم وشهرهای کوچک که درآمد زندگی مردم زیاد نیست، قطعا کمتر از شهرهای بزرگ است.

بنابراین توصیه می شود قبل از انجام هر نوع عمل بینی از جراحی زیبایی بینی گوشتی گرفته تا جراحی زیبایی بینی استخوانی حتما تحقیق کرده و در انتخاب جراح مورد نظر که می تواند جراح گوش و حلق و بینی ، جراح پلاستیک و یا جراح فک وصورت باشد، دقت کنید تا در آین آشفته بازارجراحی زیبایی بینی خود، این عضو حساس و بسیار تاثیرگذار در زیبایی صورت را به فردی بی تجربه و یا بدون تخصص مربوطه واگذار نکنید و باز هم تاکید می کنم که به دنبال تبلیغاتی همچون جراحی بینی ارزان نباشید؛ چرا که شاید این ارزانی بی حکمت نباشد!

با تشکر

دکترسید محمد لاجوردی دکتر جراح بینی و متخصص گوش، حلق و بینی

عضو رسمی آکادمی پلاستیک صورت آمریکاسیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

برای ثبت پرسش خود از دکتر می توانید از این قسمت استفاده کنید.

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
جراحی بینی گوشتی

باسلام
ضمن عرض خسته نباشید
درصد موفقیت جراحی بینی گوشتی چقدر است؟چقدر احتمال گوشت اضافه اوردن داره؟
ممنون
مشاهده پاسخ دکتر
2
عمل بینی همراه با حجم دهی لب

سلام خسته نباشید آقای دکتر.چندروز قبل اومدم پیشتون واسه مشکل بینی و گفتین که عمل لازم دارم میخواستم بدونم شما حجم دهی لب هم انجام میدین؟و میشه همراه با عمل بینیم لب رو هم حجم بدین؟ممنون میشم اگه جوابم رو بدین مشاهده پاسخ دکتر
3
گوش

سلام اقای دکتر ایا انحراف بینی باعث میشه پرده گوش سوراخ یا پاره شود?
و اگر انحراف بینی عمل نشه مشکلی پیش نمیاد چون در نفس کشیدن زیاد مشکلی ندارم خروپف نمیکنم بعضی موقع ها بینی یه طرف کیپ میشه بعضی موقع ها اون طرف کیپ میشه ولی در نفس کشیدن مشکلی نیست
مشاهده پاسخ دکتر
4
از بین بردن چین و چروک صورت

با سلام با توجه به اینکه 50 سال سن دارم وپوست بنده کمی تیره یا گندومی هستم برای از بین بردن چین و چرک های عمیق پیشانی چه توصیه می کنید و باید چه پیش گیریهای را انجام بدهم واگر روش طبیعی یا کرم خاصی هست مرا راهنمایی کنید ممنونم با تشکر از شما مشاهده پاسخ دکتر
5
مشاوره جراحی زیبایی

درود بر شما. من برج هفت سال ۹۶ یک تصادف وحشتناک داشتم که منجر به ضربه مغزی شد و قسمت چپ سرم باز شد و بخاطر بخیه و ترمیم استخون جمجمه ام ابروی سمت چپم بالاتر از ابروی سمت راستمه و بخاطر ضربه ای که به بینی ام خورده انحراف پیدا کرده به سمت راست . عکسمو براتون میفرستم و میخوام صورتم درست بشه خواهش میکنم هزینه ترمیم و زیبایی بینی و کشیدن پوست پیشانی رو برام بفرستیم میخوام توسط شما درمان بشم دوتا چیز دیگه هم هست که به امید خدا وقتی خدمتتون رسیدم میگم . ممنون مشاهده پاسخ دکتر
6
هزینه عمل زیبایی بینی

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما جناب اقای دکتر عذر میخوام هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر هست.باتشکر مشاهده پاسخ دکتر
7
ویریت جهت عمل زیبایی

سلام.میخواستم ویزیت شم جهت عمل زیبایی بینی.بینی استخوانی.قیمت و هزینه عمل مشاهده پاسخ دکتر
8
مشاوره

سلام و خسته نباشيد، من پارسال دماغم رو بیمارستان الزهرا نزد شما عمل کردم، الان احتیاج به ترمیم دارد، کی و کجا میتونم شما رو ببینم؟ مشاهده پاسخ دکتر
9
زیبایی بینی

آقای دکتر می خواستم ببینم جراحی زیبایی بینی گوشتی چقدر نتیجه می دهد؟ مشاهده پاسخ دکتر